Realizace

Glamour koupelna

Glamour koupelna | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2019

Slovo „glamour“ jsme už jistě všichni slyšeli, ale víme, jaký je vlastně význam tohoto trochu tajemného slova? Základem glamour trendu je úsilí o atraktivitu, extravaganci, luxusnost, osobní kouzlo.  Glamour interiér je okázalý, třpytivý a fantazii se zde meze rozhodně nekladou.

Černá a zlatá barevnost

Co se týká oblíbenosti barev v glamour trendu, rozhodně vede kombinace černé, bílé, zlaté a tmavě hnědé. V této barevnosti se přímo nabízí výběr z obkladů a dlažeb italské značky Atlas Concorde konkrétně z řady Marvel Edge, která je zaměřena design mramoru. Všechny použité velkoformátové obklady, mozaika i velkoformátová dlažba patří právě do této řady a vypadají vedle sebe velmi luxusně.  Dlažba Absolut Brown je v barvě tmavě hnědého mramoru s výrazným světlým žilkováním a je velmi dobře doplněna kontrastním obkladem Royal Calacata Gold Vein, tedy z bílého leštěného mramoru s jemnými zlatými žilkami. Na obložení niky je použita krásná mozaika Absolut Brown Drop Mosaic a na obložení sloupu extravagantní mozaika Gold Hex Gris-Calacata – zlaté úhelníčky kombinované s různými geometrickými tvary dekoru mramoru v několika odstínech šedi.

Nezbytná zlatá barva je v této koupelně použita mnohokrát, a to velmi nápaditě. Umyvadlová a vanová baterie jsou značky FIMA Carlo Frattini - řada Gold je samozřejmě v barvě zlaté. Jsou nejen elegantní, ale také vysoce funkční a šetrné ke spotřebě vody. Zrcadlo je zabudované ve zlatém historickém rámu, vana s podsvícenou zlatou lištou, také designový vertikální radiátor TERMA HEX je ve zlaté barvě. Designové křesílko (DEHO) je v barvě lahvově zelené.


Glamour koupelna 02


Sofistikovaná krása Villeroy & Boch

Značka Villeroy & Boch je sama o sobě zárukou luxusu, tradice a kvality. Architektka vsadila na řadu FINION, navrženou designerem Patrickem Freym, která byla dokonce oceněna několika cenami za design.  Dominantu koupelny tvoří samostatně stojící vana, její soklová lišta svým osvícením vyvolává dojem, že se vznáší! Vana FINION je vyrobena z vysoce kvalitního značkového materiálu Quaryl®. Je to materiál, který spojuje vynikající vlastnosti přírodního křemene a kvalitního akrylátu. Je teplý, hladký, pevný, umožňuje pracovat s čistými tvary. Tenkostěnné umyvadlo je ze speciálního materiálu TitanCeram®. Také skříňka pod umyvadlo a nástěnný box antracitové barvy se zlatými zády je z kolekce FINION.

Díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch je možné ovládat osvětlení zrcadla, skříněk a vany pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vytvořit příjemnou atmosféru přesně tak, jak potřebujete. 

Autorkou návrhu této koupelny je Ing. arch. Nikola KopřivováMám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner