Realizace

Koupelna ryze pánská

Pánská koupelna s černými bateriemi. Keraservis Brno.
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum realizace:
2019

Moderní pánské koupelny bývají často v tmavších barvách, vybaveny v přísně minimalistickém stylu. Jsou jednoduché a praktické, s jedním nebo dvěma výraznými doplňky, které charakterizují zájmy a vkus majitele. A přesně taková je i naše pánská koupelna.

Vyladěné dlažby a obklady
Architektka zvolila celkový výraz koupelny v kombinaci industriálních tónů šedé barvy doplněné teplými hřejivými barvami dřeva. Stěny i podlahy jsou obloženy keramikou značky Atlas Concorde. Dlažba řady KONE mix lappato je inspirována přírodním kamenem - velmi zdařilou imitací vápence s autentickými žilkami a shluky v šedivých odstínech. Druh povrchu s názvem "lappato" neboli počeštěně "pololesk" je ideální materiál pro podlahu industriální koupelny. Je to kompromis mezi leskem a matem, na povrchu dlaždic a obkladů jsou lesklé výstupky a prohlubně zůstávají matné. Výsledek působí velmi efektně.

Na stěnách jsou použity obklady BOOST Smoke vzhledu jemné betonové stěrky a sprchový kout je obložen obklady řady ETIC PRO Venice, tedy imitací dřeva benátského dubu. Příjemně teplé tóny dřeva vyvažují chlad betonu a koupelna tak působí velmi elegantně.

Pánská koupelna 01


Sofistikované vybavení koupelny
Sprchový kout typu walk-in je v současné době velmi oblíbený a populární. Je to pochopitelné, je bezbariérový, a především se pro svůj minimalistický design hodí do moderních interiérů. Je vždy bezdveřový, v našem případě oddělený walk-in stěnou Duscholux Allegra.

A co betonové umyvadlo? Napadá vás, kam ho lépe umístit, než do pánské industriální koupelny? Značka Gravelli je zárukou kvalitního designu, každý kousek je originál. Použité tenkostěnné kulaté umyvadlo ORB vyrobené ze speciálního betonu je vevnitř hladké a snadno se udržuje, zvenčí má drsnější povrch s drobnými nerovnostmi.

Pánská koupelna 02


Černá je dobrá!
Umyvadlová a sprchová baterie FIMA Carlo Frattini, toaleta, designové radiátory STAND včetně dřevěných polic, zrcadlová skříňka španělské značky La Forma (DEHO) - to vše v černé barvě dodává koupelně apartní vzhled a jen potvrzuje, že koupelna je skutečně určena pro muže.

A třešničkou na pánském designovém dortu jsou doplňky naznačující loveckou vášeň! Určitě je na fotografiích lehce najdete.


Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


2 varianty

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner