Realizace

Dlažby, obklady a sanita ve wellness centru

Dlažby, obklady a sanita ve wellness centru
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
900 m2
Datum realizace:
2020

Luxusní sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Meziříčí přivítalo své první hosty v červenci letošního roku. Milovníci volnočasových aktivit si mohou užívat kvalitně vybavené fitness, wellness s vířivkou a saunami a také netradiční designovou kavárnu. 

Rozsáhlý projekt stavebních prací v interiéru zaštítila společnost RCJ a my jsme dodávali veškeré obklady, dlažby a také sanitu do společných prostor pro veřejnost a také do zázemí. Příjemnou útulnou atmosféru vytváří především obklady a dlažba v imitaci přírodních materiálů. Dekory dřeva a kamene ve wellness nesmějí chybět, a použité ve formě keramiky mají také na rozdíl od svých předloh vynikající užitné vlastnosti, které jsou v dlouhodobě zatížených vlhkých prostorách nezbytné – stálobarevnost, protiskluznost a nenasákavost. Použitá keramika značky Atlas Concorde je stoprocentní zárukou kvality a také perfektního vzhledu

Především na stěnách jsou použity obklady Atlas Concorde Brave Coke v tmavě šedé barvě, jedná se o povrch s příjemnou matnou přírodní strukturou, od skutečného kamene je téměř k nerozeznání.  Vzhled kamene doplňuje Atlas Concorde AXI Golden Oak, představte si dubová prkna v celé jejich kráse – s pěkně vykreslenou kresbou a mírně zdrsnělým povrchem, použitá především na podlaze, ale také na stěnách. V recepci, na chodbách, v šatnách a zázemí je na podlaze použita dlažba v imitaci betonu Atlas Concorde Boost Pearl a Keragen Grey, keramické dlaždice jsou rektifikované, neboli téměř bezespárové – vytvářejí tak pocit velkého čistého jednolitého prostoru. V prostoru s vířivými vanami je použita designová mozaika nejvyšší kvality – Mosaic Stone Elite Cashmere a The Mosaic factory black.

Co se týká sanitárního vybavení, klient volil značky proslulé výbornou kvalitu a rozumnou cenou. Namátkou - v zázemí wellness můžete najít krásná designová umyvadla Azzurra Elegance Circle Carbone, sprchové baterie a tělesa Hansgrohe Raindance, umyvadlové stojánkové baterie Tres Study, pisoáry s vestavěným automatickým inteligentním splachovačem Golf, a spoustu dalších.

Sportovně relaxační centrum Beaty & Beast je určeno pro veřejnost. Může ale být velmi dobře inspirací pro menší domácí wellness - hlavně svou útulnou atmosférou, za kterou vděčí především dobře zvoleným typům dlažby, obkladů v přírodním vzhledu. Pokud zvažujete vybudování malé oázy zdraví a relaxace také u vás doma, ozvěte se nám. S projektem vám rádi pomůžeme. 

Autorem návrhu interiéru je architektonická a projekční kancelář FreeArchitects.

 

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner