Magazín

Minimalistická hranatá umyvadla pro vaši koupelnu

Minimalistická hranatá umyvadla pro vaši koupelnu

Minimalismus je pojem, o kterém se v poslední době často diskutuje. Není jen o umění, je to životní styl, který vyznává stále více lidí. Minimalismus se promítá do všech součástí života a interiér není výjimkou – včetně koupelny. Stačí zvolit čisté linie a jednoduché geometrické tvary – jak by se vám líbilo umyvadlo ve tvaru obdélníku nebo čtverce?

Pokud milujete puristické tvary, hranaté umyvadlo je pro vás určitě správnou volbou. Kdo se zajímá o kvalitní design, jistě slyšel o značce Villeroy & Boch. Tento osvědčený německý výrobce povýšil zdánlivě obyčejnou věc pro každodenní použití, tedy umyvadlo, na úroveň designového šperku. Obdélníkovým umyvadlům věnoval hned dvě kolekce – Collaro a Memento.

Samostatnou kapitolu tvoří betonová umyvadla Gravelli, originální a nadčasové produkty české výroby.  V současné nabídce jsou dva typy hranatých betonových umyvadel – Box a Slant, Vybírat si můžete z několika typů závěsných umyvadel i umyvadel na desku, umyvadla jsou k dispozici v různých odstínech šedé barvy.

Pokud preferujete české tradiční značky, můžeme jedině doporučit umyvadla FORMY od společnosti RAVAK. Předností těchto umyvadle jsou perfektně čisté hrany, rovné odkládací plochy, a především krásné jednoduché linie, které svědčí každé minimalistické koupelně.


Produkty v magazínu


Umyvadlo Azzurra SQUARED 75x45 TH
K objednání
2 varianty

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner