Magazín

Inovativní materiály Villeroy Boch

Inovativní materiály Villeroy Boch

Villeroy & Boch je synonymem pro dokonalou kvalitu a perfektní design, který jde s dobou. Tato německá firma na sobě už od svého vzniku v roce 1748 neustále pracuje a svými inovacemi neustále zlepšuje kvalitu života. Do našich koupelen vstupují jejich nové materiály pro výrobu umyvadel, van, sprchových vaniček i toalet, které s sebou přinášejí lepší užitné i estetické vlastnosti. Představujeme vám materiály vyvinuté společností Villeroy & Boch -  Quaryl®, TitanCeram a Titan Glaze a také speciální úpravu povrchu pro dokonalejší hygienu Ceramic Plus.

Quaryl®

Už první dotyk je fascinující! Povrch koupelnových výrobků z Quarylu je hedvábně hladký a hřejivý. Díky své pevnosti umožňuje výrobu sanity jakéhokoliv tvaru, především van a sprchových vaniček. Materiál je super odolný proti poškrábání a nárazům, má také skvělé termoizolační vlastnosti a výborné protiskluzové vlastnosti. Povrch Quarylu je jednolitý a bez pórů, velmi snadno se čistí a neulpívá na něm vodní kámen. Quaryl vzniká smísením křemičitého písku s akrylátovou pryskyřicí.

 

 

TitanCeram

Jedná se o výjimečně pevný materiál, který se používá především pro výrobu umyvadel. TitanCeram je materiál, který poskytuje designérům nové možnosti, dovoluje jim navrhnout umyvadla s detailně přesnými tvary, tenkými stěnami, malými poloměry a úzkými hranami. Produkty z TitanCeramu vynikají vysokou odolností vůči teplu a chladu. TitanCeram je kombinací přírodních surovin – živce, křemene, hlinky a oxidu titaničitého.

 

 

TitanGlaze

Pro TitanGlaze je moderní matný povrch, který je mimořádně elegantní. Díky svému složení - především díky obsahu krystalického oxidu hliníku - je extrémně odolný vůči nárazům a poškrábání. Můžete si být jisti, že i po letech vypadá stejně dokonale jako první den. 

 

Ceramic Plus

Speciální úprava povrchu, která zajistí především perfektní hygienu. Jedná se o hydrofobní a olejofobní povrch, jednoduše řečeno vodu, oleje a nečistoty odpuzující keramický povrch. Ušetří uživateli čas a energii, kterou by jinak věnoval na čištění a také samozřejmě vodu.

 

Přijďte si na vlastní oči prohlédnout a vyzkoušet keramické produkty Villeroy & Boch do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.


Produkty v magazínu


2 varianty

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner