Realizace

Koupelna ve světlých přírodních barvách

Koupelna ve světlých přírodních barvách
Bc. Radovan Komár
O realizaci projektu se postaral/a:
Bc. Radovan Komár
Datum realizace:
2019

Představujeme vám koupelnu v přírodních tónech barev mořského písku, moderní, elegantní, minimalistickou. Hladké struktury povrchů keramických obkladů a dlažeb se střídají s jemně zdrsnělými. Je to tak trochu jako na pláži, písek je někdy krásně uhlazený a někdy zvrásněný vlnami. Tomu všemu vévodí mořský krokodýl - možná je to pravěký ještěr - každopádně je to talisman a hlídač zároveň.

Barvy mořského písku přináší kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Seastone. Když si je prohlédnete velmi zblízka, můžete vidět jemnou strukturu kamene s miniaturními zkamenělými úlomky fosilií - tak precizní je keramický povrch, který dokonale imituje svůj přírodní vzor. Bytoví architekti použili dva odstíny z této kolekce - Greige a White. Zdrsnělý povrch stěny, na kterém se bez problémů udrží i "krokodýl", vytváří White strutturato.

Sanitární keramika, tedy toaleta i umyvadlo, je značky Azzurra. Italské produkty Azzurra jsou proslulé moderním elegantím designem a typické tím, že šetří spotřebu vodyHranaté umyvadlo je položené na dřevěné skříňce, ostatně dřevo je decentně použito na několika dalších místech - obložení zrcadlové skříňky, na poličce i v nice.

Jen pár metrů podlahové plochy stačí k tomu, aby byla malá domácí písečná oáza na světě. Architektem i realizátorem této příjemné a nadčasové koupelny je Master Design, s.r.o.

 

Produkty v realizaci


Umyvadlo Azzurra SQUARED 75x45 TH
K objednání

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner