Realizace

Luxusní toalety a sprcha ve VIP kancelářích

Luxusní toalety a sprcha | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
4 m2
Datum realizace:
2019

Moderní kancelářské prostory s pohodlným nábytkem, komfortní zasedačka, perfektně vybavená čajová kuchyňka, to vše dohromady tvoří dostatečně reprezentativní pracovní prostředí, kde si dovolíte pozvat i ty nejváženější obchodní partnery a klienty. Že na zázemí zbylo jen pár metrů čtverečních? Podívejme se, jak elegantně a luxusně je možné vybavit toalety a nezbytnou sprchu v prostoru s minimálními rozměry.

Toalety a sprcha jsou řešeny jako dvě oddělené místnosti se samostatným vchodem. Jsou přímou součástí reprezentativních kancelářských prostor a v tomto duchu zařízeny luxusními produkty.

VIP koupelna

Sprcha

Prostory pro sprchování jsou díky pečlivě vybraným dlažbám a obkladům Atlas Concorde vyladěny do elegantních barev odstínů světle šedé až šedohnědé barvy. Mají malou předsíňku s umyvadlem na skříňce a zrcadlem s LED osvětlením, vše Villeroy & Boch. Pro zaručení bezproblémového soukromí je sprchový kout od předsíňky oddělen dveřmi. Zástěna je řešena křídlovými dveřmi do niky s protisegmentem Hüppe Berlin. Je zde použita termostatická baterie Hansgrohe Axor shower se systémem pro 3 spotřebiče a komfortní sprchování zaručují boční trysky Axor shower 120 x 120 mm. Opravdovou třešničkou na dortu je ale horní hlavová sprcha Axor Showerlamp 275, jak už název napovídá, jedná se o sprchu a osvětlení v jednom.

VIP koupelna

Toalety

K dispozici je zde opět jen několik metrů čtverečních. Čím méně prostoru, tím kvalitnější vybavení – designové umyvadlo Artis, skříňka a zrcadlo s osvětlením opět od Villeroy & Boch a sprchovací toalety Geberit Aquaclean. Místnost je obložena keramikou značky Atlas Concorde v kombinaci kouřové barvy a dezénu dřeva.

VIP kancelářské prostory se nacházejí v budově Centra bydlení a designu Kaštanová. Po předchozí domluvě je možné si je prohlédnout osobně. Těšíme se na vaši návštěvu v showroomech Keraservis.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner