Realizace

Venkovská chalupa

Venkovská chalupa
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
150 m2
Datum realizace:
2019

V dnešní době je velmi těžké v našich domovech najít klid a chvíli skutečného odpočinku. Nosíme si domů pracovní problémy a odpoutat se od rodinných starostí je také těžké. Jednou z možností, jak se oprostit od každodenního stresu a povinností, je vyrazit si do přírody, na chalupu. A jednu takovou chalupu, zařízenou v pravém venkovském stylu, bychom vám rádi představili.

Útulná horská chalupa je veliká tak akorát pro jednu rodinu. V přízemí je kuchyně se společenským prostorem a malé WC a v patře ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí nezbytná útulná saunička, kde je možné si prohřát po dlouhé procházce zimou prokřehlé tělo.

Kuchyně i koupelna jsou obloženy po venkovsku jednoduchými obklady značky Vogue Bisello, série Transparenze lesk, v kuchyni v klasickém rozměru 10x10 cm, v koupelně 10x20 cm. Neutrální bílá barva obkladů nechá vyniknout přirozené kráse masivního dřeva nábytku a podlah, vhodně se také doplňuje s kobaltovou modří textilií a kuchyňské linky. Kuchyňská, umyvadlová i sprchová baterie je značky Tres clasis s povrchovou úpravou stará mosaz. Tyto vodovodní baterie jsou ve venkovských a rustikálních koupelnách velmi oblíbené.

V rekreační chalupě sprcha bohatě stačí, my jsme použili sprchovou vaničku značky RIHO z litého mramoru a sprchovou zástěnu RIHO HAMAR. Tak jako se za časů našich babiček umývalo ve smaltovaných umyvadlech položených na stole, do kterých se ručně nalévala voda, velmi podobně stylově vypadá umyvadlo na desku z bílé keramiky Sapho Ronda.

Celá chalupa, tedy i koupelna a kuchyně, jsou vybaveny v souladu s prostou myšlenkou – v jednoduchosti je krása. A pak už zbývá jen přijet, vyčistit si hlavu a protáhnout tělo v panenské horské přírodě.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner