Magazín

Koupelna ve venkovském stylu

Koupelna ve venkovském stylu

Pokud máte rádi tradiční a historií prověřené materiály a rustikální nábytek, pořiďte si koupelnu po venkovsku. Kombinace retro stylu s moderními technologiemi vytváří komfortní, současné a zároveň prakticky zařízené bydlení s příjemným nádechem nostalgie.

Je více způsobů, jak venkovskou koupelnu uchopit. Záleží na tom, jestli chcete spíše romantický styl s retro obkladačkami, nebo naturální styl třeba s nahrubo otesanými prkny ze staré stodoly. Vyberte si to, co je vám bližší, ale také to, co více souzní s atmosférou vašeho venkovského domu.

Koupelna zařízená ve venkovském stylu nachází inspiraci v přírodě a vychází také z historie. To vše se odráží ve vybraných a použitých materiálech i v zařizovacích předmětech. Pro obklady i dlažbu jsou typické dřevěné dekory, dekory s kresbou kamene nebo betonové stěrky. Často se používá jemná mozaika a v případě romantické varianty i něžné motivy.

Sanitární keramika vhodná pro venkovský styl má tradiční dobový design, ale stoprocentně moderní hygienické funkce. Typická je samostatně stojící vana, nejlépe oválná, postavená na nožkách, na dřevěném podstavci nebo rovnou na zemi. Umyvadlo se hodí keramické, z přírodního kamene nebo i dřevěné, nezbytným doplňkem jsou i retro baterie ze starobyle ušlechtilých materiálů.
Nábytek bude pěkný dřevěný s patinou nebo vzhledem oprýskaného dřeva. Celou atmosféru doladíte originálními kousky „po babičce“ nebo ze starožitnictví. Nebojte se dát do venkovské koupelny jeden supermoderní kus, třeba designový lustr.


Produkty v magazínu


Dlažba KERAGEN Grey 60x60
Skladem 5.755 m2

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner