Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Koupelna Villeroy & Boch

Koupelna Villeroy & Boch

Pokud máte rádi kvalitní design, určitě jste se už se značkou Villeroy & Boch setkali. Tato německá značka je spojena s dlouhou tradicí, sahající až do roku 1748. Rodinná firma, která začínala s výrobou koupelnového vybavení a stolního porcelánu, funguje bezchybně dodnes.

Společnost Villeroy & Boch už od svých počátků patřila k průkopníkům v oblasti nových materiálů, výrobních postupů a hlavně designu. Výrobky, materiály a designy Villeroy & Boch, které vždy přicházejí s novými trendy, jsou pravidelně oceňovány za design a inovaci.  Například produkty z prémiové kolekce FINION získaly v roce 2017 hned dvě prestižní ocenění za design, cenu DESIGN AWARD a Red Dot Award Design.
 
Kolekce koupelnového vybavení FINION, navržená designerem Patrickem Freym, luxusní a elegantní, je doslova oázou relaxace a pohody. Samostatně stojící vana, která byla oceněna, je z vysoce kvalitního značkového materiálu Quaryl®. Je to materiál, který spojuje vynikající vlastnosti přírodního křemene a kvalitního akrylátu. Je teplý, hladký, pevný, umožňuje pracovat s čistými tvary. Další exkluzivní materiál TitanCeram umožňuje vyrábět umyvadla s výjimečně precizními tvary, mimořádně tenkými stěnami a ostře vykreslenými hranami. To vše jen tak mimochodem doplňuje diodové osvětlení po obvodu zrcadla, které je pomocí funkce Emotion možné plynule regulovat od teplé bílé po studenou bílou. A na přání si můžete nechat koupelnu vybavit funkcí zamezující mlžení, integrovaným audio systémem Bluetooth® nebo si nechat v poličce nainstalovat bezdrátovou nabíjecí stanici. To je FINION, koupelna, jakou jste vždy chtěli, jen jste o tom nevěděli.


Produkty v magazínu


akce
-62%

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner