Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Bílá koupelna

Bílá koupelna

Bílá barva je pro koupelnu jako stvořená. Symbolizuje čistotu a eleganci, je uklidňující a především nadčasová. Designéři bílou barvu milují a budete ji milovat i vy.

Ať máte vaše bydlení zařízeno moderně nebo spíše tradičně, volbou bílé koupelny neuděláte chybu. Nemusíte se bát, že bílá barva brzy vyjde z módy nebo že by snad mohla být nudná! Vůbec ne. Bílá barva je jen čistý, jednoduchý minimalistický základ. Máte možnost si vybrat mezi několika možnostmi, jak bílou koupelnu uchopit.

Dlažbu, obklady, zařizovací předměty není žádný problém doladit v jednom odstínu bílé barvy. Kouzlo použití jedné barvy najdete v použití více materiálů různých tvarů a reliéfů, například 3D obkladů. Čistě bílou koupelnu dolaďte jedním designovým kouskem, který bude vaší koupelně vévodit.

Nemusíte se ale striktně držet jen bílé, zkuste kombinaci s neutrálními nebo tlumenými barevnými tóny, s béžovou, smetanovou, šedou, světle hnědou. Přesně tady je prostor pro použití netradičních materiálů, představte si dlažby a obklady v imitaci světlého dřeva, krásně strukturované, které od pravého dřeva téměř nerozeznáte. Bílá si dobře rozumí s betonem, co takhle v duchu minimalismu na část koupelny použít světlou betonovou stěrku nebo si vybrat z nabídky designových betonových umyvadel?

Pokud plánujete bílou koupelnu, určitě se podívejte na nabídku obklady a dlažbu z naší privátní série Keraservis. Bílá keramika řady Kerawhite je dostupná za velice příznivou cenu a zaručuje stoprocentní kvalitu. Objednávejte přes e-shop nebo si přijďte vybrat osobně na showroomy v Praze, Brně nebo v Ostravě.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner