Magazín

Bílá koupelna

Bílá barva je pro koupelnu jako stvořená. Je nadčasová, uklidňující, symbolizuje čistotu a eleganci. Designéři bílou barvu milují a budete ji milovat i vy.

Ať máte vaše bydlení zařízeno moderně, nebo spíše tradičně, volbou bílé koupelny neuděláte chybu. Nemusíte se bát, že bílá barva brzy vyjde z módy nebo že by snad mohla být nudná! Vůbec ne. Bílá barva je jen čistý, jednoduchý minimalistický základ. Máte možnost si vybrat mezi několika možnostmi, jak bílou koupelnu uchopit.

Dlažbu, obklady, zařizovací předměty není žádný problém doladit v jednom odstínu bílé barvy. Kouzlo použití jedné barvy najdete v použití více materiálů různých tvarů a reliéfů. Čistě bílou koupelnu dolaďte jedním designovým kouskem, který bude vaší koupelně vévodit.

Nemusíte se ale striktně držet jen bílé, zkuste kombinaci s neutrálními nebo tlumenými barevnými tóny, s béžovou, smetanovou, šedou, světle hnědou. Přesně tady je prostor pro použití netradičních materiálů, představte si dlažby a obklady v imitaci světlého dřeva, krásně strukturované, které od pravého dřeva téměř nerozeznáte. Bílá si dobře rozumí s betonem, co takhle v duchu minimalismu na část koupelny použít světlou betonovou stěrku nebo si vybrat z nabídky designových betonových umyvadel?


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner