Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Skandinávská koupelna

Skandinávská koupelna

Skandinávský design je jednoduchost a barevný minimalismus. Převažují v něm světlé barvy, doplněné dekorem dřeva a přírodních prvků. Skandinávská koupelna působí velmi harmonicky a je v pravém slova smyslu nadčasová.

Světlé barvy, které skandinávský styl miluje, opticky rozšiřují a prosvětlují interiéry. Nejčastěji se používá jako základ bílá barva, je ale možné použít i krémovou a odstíny ze škály béžových nebo šedých barev. Krásnou kolekci obkladů a dlažeb Venti Boost v tomto duchu najdete u Atlas Concorde. Tyto barvy krásně doplňují obklady nebo dlažby v imitaci dřevěných struktur, kamene nebo ve stylu vintage. Velmi oblíbené jsou přírodní dřevěné doplňky i nábytek z masivu.

Při výběru zařizovacích předmětů je potřeba pamatovat na to, že skandinávský styl charakterizuje také tvarový minimalismus, jasné hrany a rohy nebo zaoblení. To vše platí i pro nábytek, svítidla i vodovodní baterie.

Minimalistický styl skandinávské koupelny má mimo jiné jednu obrovskou výhodu. Na neutrálním pozadí, které skandinávská koupelna využívá, vyniknou barevné doplňky a díky tomu je možné jednoduše třeba se změnami ročního období měnit atmosféru koupelny.  A právě díky sladěným doplňkům získává severská koupelna na osobitosti. Skvělým doplňujícím dekoračním akcentem jsou zelené rostliny, které přinášejí do prostoru další přírodní prvek a vaší koupelně dodávají příjemný domácký vzhled a pohodovou atmosféru.

Mám zájem o koupelnu ve skandinávském stylu. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Dlažba KERAGEN Beige 30x60
Skladem do 50 m2
KERATECH mozaik beige 5x5
K objednání
9 variant

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner