Magazín

Betonová stěrka do koupelny

Betonové stěrky v koupelnách vynikají chladnou nadčasovou krásou a jsou navíc velmi praktické. Pokud vyznáváte funkčnost, jednoduchost a industriální vzhled, beton v koupelně vás určitě dostane.

Je to materiál, se kterým vaše koupelna získá neotřelý luxusní vzhled a moderní design. Věřte tomu, že posune váš interiér o několik levelů výše. Pokud milujete střídmost, použijte jen několik přirozených tónů šedé barvy a zkombinujete je s bílými zařizovacími předměty a kovovými doplňky. Ač by se vám to mohlo zdát docela jednoduché, nikdy stěrku nerealizujte svépomocí. Vždy je potřeba nechat si udělat práci profesionálně a z certifikovaných materiálů, kterých je na výběr několik. Někteří ale nemusí vkládat tolik jistoty do betonové stěrky... Opravdu v koupelně a ve vysoké vlhkosti vydrží?

Proto je velmi zajímavou a kvalitní alternativou klasického betonu v koupelně použití keramických dlažeb a obkladů v imitaci betonu. V nabídce jsou různé barevné varianty odstínů. Pokud máte malou koupelnu, použijte světlé odstíny, cementově bílý nebo bílý odstín, opticky vám koupelnu zvětší. Pro čistý industriální styl použijte perlovou, jemnou a jednoduchou barvu, která dodává interiéru šarm a skvěle se kombinuje. Obecně se dá říct, že všechny barevné odstíny cementové jsou vzájemně kombinovatelné a velmi pěkně i stylově se doplňují. Nábytek a sanitární techniku můžete vybrat prakticky jakékoliv barvy a značky. Díky neutrální základní barvě betonu můžete s vaší koupelnou experimentovat a barevnými doplňky ji naladit do jiného tónu, kdykoliv se vám zachce.

Inspirovat se můžete kolekcemi obkladů a dlažeb italské výroby Atlas Concorde. Série Boost, Dwell nebo Arkshade vám umožní neutrální imitaci betonové stěrky nakombinovat s barevnými a hravými tóny, kolekce MEK a Evolve zase nabízí krásné neutrální kombinace, které nikdy neomrzí

Ať už se rozhodnete pro klasickou betonovou stěrku do koupelny nebo obklady a dlažbu v její imitaci, rádi vám pomůžeme s vizualizací nebo řešením vaší koupelny. Na showroomech v Brně, Praze nebo Ostravě se na vás budeme těšit!


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner