Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy Brno, Praha i Ostrava zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Magazín

Betonová stěrka do koupelny

Betonové stěrky v koupelnách vynikají chladnou nadčasovou krásou a jsou navíc velmi praktické. Pokud vyznáváte funkčnost, jednoduchost a industriální vzhled, beton v koupelně vás určitě dostane.

Je to materiál, se kterým vaše koupelna získá neotřelý luxusní vzhled a moderní design. Věřte tomu, že posune váš interiér o několik levelů výše. Pokud milujete střídmost, použijte jen několik přirozených tónů šedé barvy a zkombinujete je s bílými zařizovacími předměty a kovovými doplňky. Ač by se vám to mohlo zdát docela jednoduché, nikdy stěrku nerealizujte svépomocí. Vždy je potřeba nechat si udělat práci profesionálně a z certifikovaných materiálů, kterých je na výběr několik.

Velmi zajímavou a kvalitní alternativou klasického betonu v koupelně je použití keramických dlažeb a obkladů v imitaci betonu. V nabídce jsou různé barevné varianty odstínů. Pokud máte malou koupelnu, použijte světlé odstíny, cementově bílý nebo bílý odstín, opticky vám koupelnu zvětší. Pro čistý industriální styl použijte perlovou, jemnou a jednoduchou barvu, která dodává interiéru šarm a skvěle se kombinuje. Obecně se dá říct, že všechny barevné odstíny cementové jsou vzájemně kombinovatelné a velmi pěkně i stylově se doplňují. Nábytek a sanitární techniku můžete vybrat prakticky jakékoliv barvy a značky. Díky neutrální základní barvě betonu můžete s vaší koupelnou experimentovat a barevnými doplňky ji naladit do jiného tónu, kdykoliv se vám zachce.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Spinner