Magazín

Betonová stěrka do koupelny

Betonová stěrka do koupelny. Keraservis.

Beton v koupelně vyniká chladnou nadčasovou krásou, pokud vyznáváte funkčnost, jednoduchost a industriální vzhled, určitě vás dostane. Kromě klasické betonové stěrky zkuste keramické obklady a dlažby v imitaci betonu, budete překvapení, jak jsou praktické a oproti klasickým stěrkám mnohem více variabilnější.

Použitím kvalitní alternativy klasického betonu, tedy keramických dlažeb a obkladů v jeho imitaci vaše koupelna získá neotřelý luxusní vzhled a moderní design. Věřte tomu, že posune váš interiér o několik levelů výše. V nabídce jsou různé barevné varianty odstínů. Pokud máte malou koupelnu, použijte světlé odstíny, cementově bílý nebo bílý odstín, opticky vám koupelnu zvětší. Pro čistý industriální styl použijte perlovou, jemnou a jednoduchou barvu, která dodává interiéru šarm a skvěle se kombinuje.

Betonová stěrka


Obecně se dá říct, že všechny barevné odstíny cementové jsou vzájemně kombinovatelné a velmi pěkně i stylově se doplňují. Pokud milujete střídmost, použijte jen několik přirozených tónů šedé barvy a zkombinujete je s bílými zařizovacími předměty a kovovými doplňky. Nábytek a sanitární techniku můžete vybrat prakticky jakékoliv barvy a značky. Díky neutrální základní barvě betonu můžete s vaší koupelnou experimentovat a barevnými doplňky ji naladit do jiného tónu, kdykoliv se vám zachce.

Betonová stěrka

Inspirovat se můžete kolekcemi obkladů a dlažeb italské výroby Atlas Concorde. Úplnou novinkou je kolekce Raw, která nabízí kombinaci surového betonu s obklady s novou trendy barvou s romantickým názvem Lost at Sea, tedy modrou barvou moře. Další kolekce - Boost, Dwell nebo Arkshade vám umožní neutrální imitaci betonové stěrky nakombinovat s různě barevnými a hravými tóny, kolekce MEK a Evolve zase nabízí krásné neutrální kombinace, které nikdy neomrzí

Pokud se rozhodnete pro obklady a dlažby v imitaci betonu namísto klasické stěrky, rádi vám pomůžeme s vizualizací nebo řešením vaší koupelny. Na showroomech v Brně, Praze nebo Ostravě se na vás budeme těšit!


Produkty v magazínu


2 varianty

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner