Realizace

Minimalistická koupelna v šedé a bílé barvě

Minimalistická koupelna v šedé a bílé barvě
Bc. Radovan Komár
O realizaci projektu se postaral/a:
Bc. Radovan Komár
Datum realizace:
2020

Jednoduchá a krásná. Taková je nová realizace minimalistické koupelny v rodinném domě. Bílá, šedá a tmavě šedá barva, sklo a dřevo. Nic víc, nic míň. Jen vyladěný interiér, kde má každý pečlivě vybraný kousek vybavení své jedinečné místo.

V čem spočívá jedinečnost této koupelny? Důležitou roli tady hraje správný výběr obkladů a dlažeb. V našem případě padla volba na italskou značku SAIME, která se specializuje především na velkoformáty. Použili jsme tři barevné odstíny jedné kolekce FerroCemento+, jak už název napovídá, jedná se o imitaci jemné betonové stěrky. Na podlahu a jednu stěnu jsme použili šedou keramiku, na obklady ostatních stěn bílou a na menší ploše také černou tak, aby barevné kontrasty působily v místnosti harmonicky.

Útulnost interiéru dodává dřevěný nábytek z masivu. Deska pod umyvadlo z masivního dubu s živou hranou je doplněna dvojicí vysokých skříní z kolekce MOOD od českého výrobce Le Bon. Bez těchto dřevěných prvků by byl šedý interiér smutný a studený, ale takto působí velmi vyváženě. Černé umyvadlo je ručně vyrobeno z pravého betonu se speciálně upraveným povrchem, který nenasakuje vodu. 

Dalším designovým bonbónkem je volně stojící vana RIHO Bilbao z litého mramoru doplněná pákovou vanovou baterií Axor MyEdition zabudovanou v podlaze. Sprchový kout na první pohled téměř přehlédnete, protože jej tvoří bezrámová skleněná pevná zástěna. Poskytuje ale velmi komfortní sprchování. Pro rychlou spršku je určena Hansgrohe ruční sprcha e120 se třemi funkcemi pro rychlou hygienu a pro dlouhé zážitkové sprchování horní sprchová hlavice Axor.

Jak se vám líbí tato moderní designová koupelna? S radostí vám navrhneme podobnou. Kontaktujte nás v našich showroomech v Ostravě, Brně nebo v Praze.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner