Realizace

Rodinný dům se dvěma koupelnami

Rodinný dům se dvěma koupelnami | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2020

Moderní dům v řadové zástavbě ve vinařské oblasti má své dokonalé kouzlo. Interiér na první pohled působí minimalisticky a na druhý pohled v něm každý příchozí nachází spoustu zajímavých detailů vytvořených díky osobnímu přístupu majitele domu. Pojďme společně nahlédnout do dvou koupelen a také do obytného interiéru.

Dlažba v domě

Podíváme-li se na interiér domu rovnou od podlahy, můžeme zde obdivovat velkoformátovou dlažbu v imitaci mramoru Atlas Concorde Kone, která propojuje vstupní prostory, halu, obývací pokoj a koupelny. V koupelnách je použita verze této dlažby v matném provedení a v ostatních částech domu v provedení lesklém. Velkoformáty jsou zajímavé tím, že mohou prostor opticky zvětšit a to je v malých předsíních, jako je ta v tomto domě, obzvášť ceněné.

Originální řešení koupelen

V domě se nacházejí 2 koupelny. Jedna koupelna náleží rodičům a je napojena na ložnici a druhá patří dětem, dvěma holčičkám, a vstupuje se do ní přímo z dětského pokoje. Jak už bylo řečeno, v obou koupelnách máme linii mramorové dlažby, která také vybíhá z podlahy nahoru na stěny ve formě obkladů. Imitaci mramoru na stěnách doplňují obklady v imitaci dřeva Atlas Concorde Nid, které vnášejí do koupelen pocit tepla a útulnosti. Velmi originálním a osobitým designovým prvkem jsou desky a stěny vyrobené z kamínků zalitých v pryskyřici.  A nejde o jen tak obyčejné kamínky, jde o vzpomínky, suvenýry, které neuvěřitelných 20 let sbíral majitel domu na dovolených v Chorvatsku. V koupelně dětí je tímto způsobem vytvořena jedna ze stěn. A v koupelně rodičů je z kamínků v pryskyřici vyrobena deska pod umyvadlo a také obklad stěny za vanou, který je navíc podsvícený a působí tak jako „onyxová stěna“. Obě koupelny mají prostorné sprchové kouty bez skleněných zástěn.

Samostatné toalety

Toalety nejsou součástí koupelen, ale jsou v obou případech řešeny samostatně. Toaleta rodičů má dva originální prvky – před toaletou je umístěn masážní koberec z tmavých kamínků zalitých pryskyřici a tomu barevně koresponduje tmavě šedá točená fasádní omítka na jedné ze stěn. Toaleta rodičů je vybavena sprchovacím klozetem Grohe Sensia, která nabízí dokonalou hygienu a čištění pomocí samočisticí inteligentní technologie. Na toaletě dětí je použit klozet Villeroy & Boch Subway 2.0 s chytrým ovládacím panelem TECE, který reaguje na pohyb. Vedle toalety je bidetová sprška. Jako je celý dům vyladěn v jenom útulně minimalistickém duchu, tak jsou samozřejmě v koupelnách i toaletách sladěny umyvadla a vodovodním baterie. Všechna umyvadla jsou značky Villeroy & Boch a vanové a umyvadlové baterie Hansgrohe série Talis S.

Pokud je tato realizace vaším "šálkem kávy" a plánujete novou koupelnu, kontaktujte nás. Rádi se vám budeme věnovat.

Tato realizace vznikla ve spolupráci s ing. Filipem Pavliňákem.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner