Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Realizace

Malá koupelna v malém bytě

Malá koupelna v malém bytě | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2019

Poprat se s parametry malého bytu je vždycky trochu oříšek. Nejinak to bylo v bytě našich klientů, kteří se rozhodli zrekonstruovat hned tři místnosti najednou – koupelnu, kuchyni a také předsíň, která obě místnosti propojuje. Na pomoc si pozvali bytovou designérku, které se podařilo celý prostor krásně sjednotit, a hlavně opticky zvětšit.

Malá koupelna

Dlažba

Všechny tři místnosti jsou půdorysně velmi malé a proto bylo potřeba na podlahu najít jeden druh povrchu, který tyto místnosti pěkně propojí a hlavně bude do všech vhodný po praktické stránce. Ve výběru ze všech nabízených možností jednoznačně zvítězila keramická dlažba, konkrétně z kolekce Etic Pro od Atlas Concorde v imitaci dřeva. Série Rovere Venice je téměř k nerozeznání od své přírodní předlohy – ušlechtilého dubu benátského. Na první (a možná ani na druhý) pohled nepoznáte, jestli stojíte na skutečném dřevu nebo na keramice. A navíc svými užitnými vlastnostmi keramický povrch splňuje všechny požadavky na podlahy ve všech dotčených místnostech.

Obklady

Přejděme ale do koupelny. Obklady v této malé koupelně jsou rovněž od osvědčené značky Atlas Concorde, tentokrát ze série Mark, kterou charakterizuje vzhled betonu. Není to ale klasický surový pohledový beton, který známe z minimalistických interiérů, je mnohem jemnějšího vzhledu s příjemným odstínem světlého písku. Bytová designérka zkombinovala dva typy obkladů (MARK White a také Mark White Paint s uměleckým nádechem) a doplnila mozaikou Mark White Mosaic.

Malá koupelna

Bílá barva kraluje

V oblasti sanitární keramiky a nábytku zde kraluje bílá barva. K tomu krásně ladí příslušenství v kombinaci bílé barvy a kovu – pákové baterie Hansgrohe PURAVIDA, ovládací tlačítko splachování Sigma Geberit i podomítkový tlačítkový termostat Hansgrohe Select. Přestože místa v koupelně není mnoho, majitelé si dopřáli luxus dvojumyvadla - umyvadlo na skříňku a skříňka samotná jsou značky Villeroy & Boch z kolekce Avento. Mohli si to dovolit, neboť ušetřili místo tím, že chytře spojili sprchovací kout s vanou v jeden celek, oddělený od zbytku koupelny skleněnou zástěnou na míru – voda při sprchování nikde necáká. Za zmínku určitě stojí také sprchový set Hansgrohe RAINDANCE, který je sám o sobě krásným designovým kouskem a také je velmi uživatelsky příjemný.

Byt se po rekonstrukci krásně prosvětlil a ožil, majitelé bytu za to vděčí bytové designérce Ing. Gabriele Fridrichové a samozřejmě také Keraservisu, dodavateli dlažby a veškerého vybavení do koupelny.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner