Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh malé dámské koupelny

Návrh malé dámské koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Jak vybavit malou koupelnu, aby byla funkční, elegantní a útulná? Vsadili jsme na bílou barvu a 3D dekory, které prostor opticky rozšiřují.

Co se týká obkladů a dlažeb, značka Atlas Concorde byla jasná volba. Jde o zavedeného tradičního italského výrobce, tedy stoprocentní záruku kvality. Vybrali jsme obklady bílé barvy, matné a hladké 3D Solid mat 40x80 a zkombinovali je s jejich trojrozměrnou variantou 3D diamond – vzor inspirovaný geometrickým tvarem struktury diamantu.  Dekorativní stěna s 3D reliéfy vytvářejí v malé koupelně originální hru světla a stínů. Také podlaha je zvolena v bílé barvě z kolekce Mark Gypsum 60x60.


Toaleta, skříňka i umyvadlo je značky Villeroy Boch. Umyvadlo Collaro je vyrobeno ze speciálního materiálu Titanceram a s povrchovou úpravou TitanGlaze, ta je zvláště odolná proti poškrábání a nárazům. WC Subway 2.0 je řešeno jako toaleta bez okraje.

Pro koupelny o několika málo metrech čtverečních je velmi vhodný sprchový kout walk-in, v našem případě jsme nechali vyspádovanou keramickou dlažbu se sprchovou zástěnou značky Huppe.

Čistě bílá barva se krásně doplňuje s elegantní barvou nazvanou „růžové zlato“ - barvou sprchových a umyvadlových baterií (značka AXOR, úprava Manufaktura) a také osvětlení Shed značky Adriani e Rossi (k dostání v showroomu nábytku a bytových dekorací DEHO).

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner