3D Návrhy

Návrh světlé koupelny

Návrh světlé koupelny
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2019

Světlé koupelny jsou stále velmi oblíbené pro svou neutralitu, jemnost a čistotu. Nenechte se ale zmást, světlá koupelna ve správné kombinaci obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení může působit opravdu velmi luxusním dojmem. Takovým, že už tuto koupelnu nebudete chtít nikdy opustit! 

Nejvíce dominantně v koupelně působí určitě obklady a dlažba. Zabírají největší plochu, a proto si na výběru barevné skladby dejte opravdu záležet. Jak na podlahu, tak i na stěny se inspirujte u značky Atlas Concorde, konrétně její řada Marvel umí vykouzlit decentní a přesto luxusní koupelnu. Pro cenově přívětivější řešení můžete zvolit výrobky ze série Keraservis - jedná se o naše privátní obklady a dlažby, které jsou velmi stylové, ale zároveň i cenově přijatelné.

Umyvadla, vanu i vaničky sprchového koutu ve světlé koupelně volte určitě bílé. Díky tomu vynikne jejich jemnost a o to více se zdůrazní rozdílný odstín obkladů. Aby zůstala celá koupelna v jemném tónu, tak volte sanitu s oblými kraji, například umyvadla Scarabeo nebo Azzurra , toalety Ideal Standard nebo vany Riho. U sprchových koutů nejlépe ve světlé koupelně vyniknou čisté skleněné plochy s drobnými chromovými či nerezovými úchyty.

Baterie můžete ve světlé koupelně volit v nerezové variantě, ale dokonale vypadají i baterie FIMA v bílém finiši. Na závěr stačí soladit koupelnové doplňky a krásná světlá koupelna je hotová.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


akce
-71%
Dlažba KERAGEN Beige 60x60
Skladem 3.24 m2
akce
-59%

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner