Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh bílé koupelny

Návrh bílé koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Bílá koupelna je klasikou, která nezklame! Jemnost, která se snoubí s čistotou. Kvalitní materiály vám vydrží v koupelně celý život, proto se nebojte investovat a vybrat ty nejlepší!

Začněme třeba u obkladů a dlažby. Skvělou nabídku najdete u výrobce Atlas Concorde a také můžeme doporučit sérii Kerawhite naší privátní série Keraservis. Aby stěny nezůstaly fádní, používá se velmi často kombinace klasickýh obkladů s 3D obklady. Ty umí koupelnu zútulnit a stěny doslova probudit k životu. Zajímavým zpestřením je také využití mozaiky - ta zase dokáže jednotvárnost rozbít a vytvoři krásný dekorační prvek.

Při výběru sanitárního zařízení můžete vybírat bílou sanitu, nebo trochu popustit uzdu fantazii a vybrat i barevné varianty. Například umyvadla Artis od Villeroy & Boch nebo vany od značky Riho nabízí širokou škálu barevných variant. I bílá koupelna by tak mohla získat trochu veselosti. Pokud ale zastáváte jednotnou linku bílé v koupelnách, tak si nenechte ujít umyvadla Azzurra.

Při výběru baterií si také můžete zvolit, jestli budete chtít klasickou variantu v chromu nebo nerezu, anebo vám značka FIMA nabízí produkty v bílém finiši. Ale i černé prvky v bílé koupelně mají své kouzlo! Ať už právě ve formě baterií nebo i úchytů sprchového koutu od značky Hüppe.

Pak už jen stačí vybrat koupelnový nábytek a doplňky a vaše bílá koupelna je připravena.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner