Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh místnosti s toaletou

Návrh místnosti s toaletou | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
9 m2
Datum návrhu:
2019

Možná trochu ožehavé téma, ale kam s toaletou? Někdo upřednostňuje, když má toaleta svou vlastní místnost, jiní zase jednoznačně upřednostňují, aby byla toaleta součástí koupelny. Pokud se řadíte do té první skupiny, tak tu pro vás máme nějaké návrhy.

Toaleta v samostatné místnosti může být pro domácnost s více členy velmi praktická, ale pro realizaci a stylové ztvárnění to může být někdy oříšek. Většinou se jedná opravdu o malé prostory, a proto je tady, více něž kdy jindy, důležitý výběr správné kombinace barev obkladů a dlažby. Pro malé prostory je určitě lepší volit světlé tóny, jako například kolekce Marvel od Atlas Concorde, ale můžete pracovat i s veselými barvami. Tady je jen důležitá jejich správná kombinace a umístění. Střídat světlé a tmavší tóny. V malých prostorech se vyvarujte kompletní stěně, která by byla obložené v jednotném tmavém tónu. To by už tak malou místnost mohlo doslova udusit.

Velmi důležitý je samotný výběr toalety. V moderních domácnostech je opravdu velkým pomocníkem kombinované WC nebo alespoň bidetové sedátko, které jednoduše nainstalujete na klasickou toaletu a můžete využívat hygienické výhody bidetu. Pokud ale i přesto nechcete řešit prostor tímto způsobem, tak můžeme jen doporušit instalaci bidetové spršky v bezprostřední blízkosti toalety.

I když se jedná o drobnou místnost, tak by zde určitě nemělo chybět umyvadlo. Do malých prostor se skvěle hodí umývátko. Pak už jen drobnou skříňku pod něj, zrcadlo, které prostor opticky zvětší a místnost s toaletou čeká na své první návštěvníky!

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner