Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh minimalistické koupelny

Návrh minimalistické koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Návrh minimalistické koupelny ocení všichni s futuristickým nadhledem a smyslem pro design. Ale minimalistická koupelna nemusí být jen malá koupelna. I prostorově výrazná koupelna může být řešena v decentním a minimalistickém duchu. Proto se do takového návrhu koupelny skvěle hodí obklady nebo dlažby od italské stálice Atlas Concorde a to především jejich série Brave. Nábytek na míru v imitaci světlého buku zútulní interiér a zrcadla jej zase opticky zvětší. Skvělým tipem jsou zrcadla s podsvícením, jejichž intenzitu si můžete sami nastavit.

Pokud se budeme bavit o sanitárním zařízením, tak v rámci minimalistické koupelny zaujmou například umyvadla Scarabeo - konkrétně jejich Teorema. Čisté linie a kvalitní a jemné provedení. Můžete kombinovat například s toaletou od Villeroy & Boch Legato.

Pro minimalistickou koupelnu je specifická také její praktičnost - tedy nic nazbyt! A to platí i v případě koupelnových doplňků. Věšáky na ručníky, mýdlenky nebo například odpadkové koše - to vše je nejlepší vybrat od jednoho výrobce, případně z jedné série, abyste docílili jednotného vzhledu.

Stejně tak je vhodné u výběru umyvadlových, sprchových nebo koupelnových baterií pracovat s jedním výrobcem - získáte tak jednotící prvek, který zútulní celou vaši koupelnu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Atlas Concorde BRAVE Grey 30x60
K objednání

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner