Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh malé koupelny

Návrh malé koupelny. Inspirace od Keraservis.
Jana Kopřivová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Jana Kopřivová
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2019

Hledáte řešení malé koupelny? Řešíte, jestli chcete vanu nebo sprchu? Nebo obojí? I to se dá v malé koupelně zvládnout. Především se ale v rámci návrhu malé koupelny zkuste zaměřit na její celkové pojetí, aby se opticky zvětšila a působila opravdu příjemně. Do malých koupelen je proto vhodné volit světlé barvy obkladů a dlažby - například obklady Alabastrino ze série Marvel Pro od Atlas Concorde jsou jemné, minimalistické a malou koupelnu umí probudit k životu. A když ji ještě zkombinujete i s mozaikou, tak je to doslova radost pohledět. Další velmi oblíbenou variantou je do malých koupelen využívat velkoformátové obklady - ty jsou praktičtější, hygieničtější, dodávají malé koupelně čisté linie a především jejich velké plochy umí koupelnu opticky zvětšit.

A jaké jsou další tipy pro malou koupelnu? Takovou klasikou je velké zrcadlo - odrazy opticky zvětšují koupelnu a vy se máte aspoň kde na sebe pořádně podívat. Dalším tipem je využívat minimum barev a když už koupelnu vyzdobit, tak například jenom jednu její stěnu. A co takhle použít 3D obklady? Ty malou koupelnu pěkně ozvláštní.

Velkou otázkou je volba sanitárního zařízení do malých koupelen. I tady je ale několik skvělých tipů, jak si s vybavením na malém prostoru poradit. V rámci toalety je například vhodné volit kombinaci s bidetovým sedátkem. Například Tuma od firmy Geberit je skvělou ukázkou - získáte tak totiž 2 v 1. Velmi elegantním řešením intimní hygieny je instalace bidetové spršky k WC. Skvělou ukázkou praktického řešení do malých koupelen jsou zúžené vany - například RIHO Delta nebo Ravak Avocado - získáte vytouženou vanu a zároveň ušetříte místo.

A pokud máte opravdu malou koupelnu, kam se stěží vejde sprchový kout a umyvadlo, tak by vás mohly zajímat křídlové sklapovací dveře do sprchového koutu Huppe, ty se dají využít i do těch nejmenších koupelen.

Tipy pro vás: Inspirujte se. Prohlédněte si netradiční 3D návrhy malých koupelen. Nechte si od nás navrhnout koupelnu ve dvou variantách řešení a vyberte si tu, která se vám líbí více.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


2 varianty
V&B Venticello WC Kombi-Pack
K objednání

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner