Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh mramorové koupelny

Návrh mramorové koupelny
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
10 m2
Datum návrhu:
2019

Koupelny v mramorovém dekoru jsou trendem, který nestárne. Imitace přírodního materiálu na dosah ruky a přitom jemnost, která vyzdvihuje uvolňující atmosféru koupelny. To vše vám mramorová koupelna přináší. Ať už máte raději světlejší tóny nebo tmavší prostředí, mramor si oblíbíte.

Velmi oblíbenou variantou pro obklady i dlažbu je italská značka Atlas Concorde a jejich série Marvel nebo Marvel Pro. Zároveň si můžete v těchto sériích vybírat i mozaiky a sladit tak interiér do posledního detailu. Například barevná kombinace mramorové koupelny s jemnou mozaikou Alabastrino je přímo pohlazením po duši.

Sanitární zařízení potom můžete s mramorem kombinovat dle libosti - je ale vhodné volit jednoduché a decentní varianty, které nechají vyniknout dominanci samotného mramoru. Skvěle vypadají jednoduché skleněné sprchové kouty Hüppe, které umí nabídnout nespočet variant. Pokud hledáte variantu, kde bude součástí vaší nové koupelny i toaleta, určitě stojí za zmínku toalety Tessi od značky Ideal standard. Její jemné linie budou krásně korespondovat s mramorovými obklady či dlažbou. A jestli si přece jenom chcete alespoň trochu vyhodit z kopýtka a mramorovou koupelnu přivést k životu, můžete experimentovat s žebříkovým topením. Široká škála topení Terma umí inspirovat!

Teď už stačí jen vybrat koupelnové doplňky a vaše mramorová koupelna se může stát skutečností.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner