Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh retro koupelny

Návrh retro koupelny. Keraservis.
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Retro koupelny se vrací! Aby taky ne, když je to taková krása… Pokud milujete ikonické obklady a klasické baterie, tak se nebojte pustit do návrhu retro koupelny. Tady se určitě na prvním místě budeme bavit o obkladech a dlažbě. A v tom nejlepším světle můžeme představit značku Recer - italský výrobce, jehož ikonické retro série Twenties je doslova nezapomenutelná. Dále můžeme doporučit retro obklady a dlažby do koupelny osvědčených značek Apavisa nebo Equipe. Velmi dobře se ale dají kombinovat s 3D obklady a v koupelně tak vznikne místo, které navozuje skvělý zážitek.

Aby mohly vyniknout hravé dekory a tóny obkladů je vhodné v návrhu koupelny kombinovat neutrální a minimalistické sanitární zařízení. Například umyvadla Scarabeo nebo toaleta Villeroy & Boch Subway je skvělou ukázkou dokonalé jednoduchosti. A kromě klasických hvězdicových koupelnových baterií můžete volit i klasiku, která vaší nové koupelně dodá šmrnc - například baterie Axor.

Poté už stačí jen sladit koupelnové doplňky, případně si vybrat topení, které dokáže podkreslit tuto atmosféru a vaše retro koupelna je připravena! Nechte si připravit 3D návrh!

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner