Novinka

Další nová kolekce obkladů a dlažeb ve vzhledu betonu Atlas Consorde RAW je tu!

Dlažba a la betonová stěrka Atlas Concorde Raw. Keraservis

Atlas Concorde má ve svém portfoliu celkem 10 kolekcí v imitaci betonu. Může vůbec další kolekce přinést ještě něco nového? Budete se divit, může. Věřte tomu, že RAW je úplně jiná než ty předchozí. Propojuje minulost s budoucností. Nabízí úplně nové možnosti navrhování interiérů v eklektickém stylu – umožňuje kombinovat rozmanité prvky, které k sobě na první pohled vůbec nepatří – staré s novým, minimalistické se zdobným, drsné s jemným.

Betonová kolekce RAW


Pro kolekci RAW je charakteristické přiznání stop působení času. Představuje betonové povrchy, které už tady hodnou chvíli jsou. Všechny ty škrábance, oděrky, kapky, které na skutečném betonovém povrchu časem ulpí, tady najdete. Jsou velmi jemné a na první pohled je nezaregistrujete, ale jsou tam a všechny dohromady vytvářejí geniální atmosféru interiéru - mírně industriální a přesto útulnou.

Betonová kolekce RAWKolekce RAW nabízí dlažbu v několika teplých zemitých odstínech barvy betonu – bílou, perlovou nebo barvu betonu s příměsí barvy písku či bláta. K tomu jsou v nabídce obklady ve třech pečlivě vybraných barvách. Jsou to barvy, které interiéroví designéři vřele doporučují – top barvy roku 2020, náležící do skupiny barev Lost at Sea – čistá modrá a petrolejová. Barvy moře skvěle doplňuje barva růžová. K dispozici jsou jak velkoformáty, tak i škrábané nebo 3D WALL obklady, nádherné mozaiky a obklady s dekory s probleskující zlatou barvou.

Betonová kolekce RAW

 

RAW je fantastickou základnou pro kombinování různých stylů nábytku a dekorací – starožitných i moderních, světlých přírodních barev písku či dřeva s výraznou modrou. Využijte možnosti, které kolekce nabízí a vytvořte si jedinečný interiér, který odráží vaši osobnost.

 
TIP PRO VÁS: Prohlédněte si vzorovou koupelnu v brněnském showroomu nebo 3D návrh koupelny s mozaikou Atlas Concorde RAW. 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner