Realizace

Vzorová koupelna Atlas Concorde Raw

Vzorová koupelna Atlas Concorde Raw | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2020

Představte si koupelnu – mírně industriální a přesto útulnou. Betonovou a přesto jemnou. Jednoduchou a praktickou a přesto překvapující drobnými detaily. Přesně taková je vzorová koupelna s mozaikou a dlažbou v imitaci betonu RAW od Atlas Concorde.

Kolekce RAW má zvláštní schopnost vytvářet v interiérech geniální atmosféru. Umožňuje kombinovat rozmanité prvky, její betonové povrchy jsou jemně zdrsnělé, patinované. V naší koupelně na první pohled zaujme stěna obložená mozaikou RAW Sand Twist. Velkou roli v této mozaice hraje spárování, které zde není jen funkční nutností, ale přímou součástí dekorace. Bytová architektka zvolila černou barvu spárovačky, která krásně doplňuje další černé prvky v této koupelně.  Geometrický vzor mozaiky kontrastuje s velkoformátovou dlažbou RAW Sand v pískové barvě a obkladem RAW white v barvě typické pro betonovou stěrku - šedobílé.

Použité dlažby a mozaika jsou jedinečné, ale ten správný říz koupelně dodávají jemné černé linie, které najdete na nábytku a sprchovém koutě, a také černé koupelnové baterie a doplňky. Za zmínku rozhodně stojí sprchová zástěna Huppe Select+ Black Edition se speciálním vybavením řady Select+, jehož součástí je polička, uzavíratelná skříňka Dry box a madlo na ručníky. Podomítková sprchová a umyvadlová baterie Metropol Finish Plus od Hansgrohe jsou hranaté a minimalistické, doplněné elegantním sprchovým setem Raindance Select E.

Velmi působivým prvkem v této koupelně jsou osvětlené niky, které mohou sloužit i k odkládání věcí ve sprchovém koutě, ale především jsou výrazně dekorační. Přísné geometrické linie rozbíjí kulaté zrcadlo zavěšené na koženém pásku a dřevěný špalek La Forma.

Jak se vám líbí tato moderní designová koupelna? S radostí vám navrhneme podobnou. Kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo v Ostravě.

Autorka designu koupelny: Ing. Gabriela FridrichováProdukty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner