Důležité sdělení:

Vážení klienti, v pátek 9. 12. budou showroomy v Praze a Ostravě z provozních důvodů uzavřeny. Showroom v Brně bude otevřen pouze do 16:00. V sobotu 10. 12. bude showroom v Praze z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Dlažba 60x60 cm Atlas Concorde Solution FLUX Bone LASTRA 20mm

Atlas Concorde / Flux
2 159 Kč s DPH / m2
K objednání
Dodání do měsíce
m2

  • rozměry: 60×60 cm
  • barva: béžová
  • imitace betonu

Dlažba ze série FLUX LASTRA o tloušťce 20 mm je vhodná pro venkovní použití. V barevném provedení Bone se hodí jak k bazénu, tak na terasu Dlažby a obklady jsou od renomovaného italského výrobce Atlas Concorde.

Obklady a dlažby ze série FLUX kombinují vzhled betonu s kovovým efektem, čímž dodávají interiérům velmi moderní a metropolitní look. Podmanivé povrchy a nadčasové barvy z palety série FLUX jsou ideální pro rozmanité projekty interiérového designu. Kombinují střídmé a nadčasové přírodní tóny od slonové kosti po tmavě hnědé odstíny. Osvěžením celé série jsou fialové a tyrkysové odstíny kombinované vzájemně v pruzích a mozaikách.

Atlas Concorde je italský renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb. Firma vznikla již v roce 1969, ovšem svou nabídků neustále rozšiřuje. Nabízí řešení pro všechny styly a prostory. A stala se tak jednou z nejvýznamějších světových firem zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb. 

Přiďte si vybrat dlažbu a obklad pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu.

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

 

Produkt je nyní nabízen ve slevě. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost zakoupit si jej za cenu, která se již nemusí opakovat.

Kód produktu: A2SD
Kategorie: Venkovní dlažba
Výrobce: Atlas Concorde / Flux
Hmotnost: 46 kg
Barva: Béžová
Rozměr: 60x60
Design: Imitace betonu
Dlažba na terče: Ano
Baleno po: 0.72 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner