Magazín

Keramické dlažby Praha

Keramické dlažby Praha

Řešíte výběr keramické dlažby? Rozhodujete se, jestli zvolit zemité tóny dlažby v imitaci dřeva nebo kamene anebo naopak zvolit barevnou dlažbu, která vdechne interiéru veselou duši? Na své si určitě přijdete v  našem koupelnovém studiu v Praze. Čekají zde na vás keramické dlažby Atlas Concorde - největší stálice, která nabízí širokou nabídku dlažeb. Vybírat můžete z elegantní série Marvel, která doslova učaruje sílou mramoru nebo třeba kolekcí Legend, u které snad ani nepoznáte, že se nejedná o skutečné dřevo! Pro opravdové fajnšmekry je zde i keramická dlažba Roberto Cavalli - výjimečné vzory a provedení se dají popsat jedním slovem - luxus! 

Ale samozřejmě zde najdete i zlatou střední cestu v nabídce keramických dlažeb - a to sérii Keraservis. Především kolekce Keramood a Keraton jsou velmi oblíbené! Stylový design za přijatelnou cenu si můžete užívat ve své koupelně, kuchyni nebo i chodbě.

Že si ještě úplně nevíte rady? Možná vám pomůže náš článek, kde jsme se zaměřili na několik rad, které vám pomůžou vybrat dlažbu nebo se můžete inspirovat v našich realizacích, jak takový finální výsledek vypadá.

Těšíme se na vaši návštěvu v centru bydlení a designu Křižíkova, které sídlí v Karlíně. V našem showroomu na vás čekají desítky obkladů a dlažeb světových výrobců. 


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner