Atlas Concorde Raw

Kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde RAW představuje imitaci betonových povrchů, je pro ni charakteristické přiznání stop působení času. Všechny ty škrábance, oděrky, kapky, které na skutečném betonovém povrchu časem ulpí, tady najdete. Jsou velmi jemné a na první pohled je nezaregistrujete, ale jsou tam a všechny dohromady vytvářejí geniální atmosféru interiéru - mírně industriální a přesto útulnou.

Kolekce RAW má velmi zajímavou barevnost - od studených šedých po moderní modrou. K dispozici jsou také propracované 3D obklady a úžasné mozaiky - a to hned různých několik typů.

Prohlédněte si aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb v imitaci betonu najdete například v barevné kolekci Boost Pro nebo retro Venti Boost.

Dlažby a obklady si můžete přijít prohlédnout na vlastní oči do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Pro vaši inspiraci pro vás máme připraveny koupelnové kóje včetně vzorové koupelny Atlas Concorde Raw. Těšíme se na vás.

33 výsledků
33 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner