Dlažba Atlas Concorde RAW Sand 75x75

Atlas Concorde / Raw
1 901 Kč s DPH / m2
K objednání
Dodání do měsíce
m2

  • Rozměr: 75 x 75 cm
  • Tloušťka: 9 mm
  • Barva: béžová
  • Design: ostatní

Dlažba ze série RAW má charakteristický povrch se vzhledem betonu a v barvě Sand se skvěle hodí do industriálního interiéru. Dlažba se předkládá je jako vsrtvený materiál -  s patinou, kapkami, rýhami a dalšími nerovnostmi vzniklými působením času.

Kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde RAW představuje imitaci betonových povrchů, je pro ni charakteristické přiznání stop působení času. Všechny ty škrábance, oděrky, kapky, které na skutečném betonovém povrchu časem ulpí, tady najdete. Jsou velmi jemné a na první pohled je nezaregistrujete, ale jsou tam a všechny dohromady vytvářejí geniální atmosféru interiéru - mírně industriální a přesto útulnou.

 

Atlas Concorde je italský renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb. Firma vznikla již v roce 1969, ovšem svou nabídků neustále rozšiřuje. Nabízí řešení pro všechny styly a prostory. A stala se tak jednou z nejvýznamějších světových firem zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb. 

Přiďte si vybrat dlažbu a obklad pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu.

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

Kód produktu: APLY
Kategorie: Dlažba do koupelny
Výrobce: Atlas Concorde / Raw
Hmotnost: 22 kg
Barva: Béžová
Rozměr: 75x75
Design: Ostatní
Baleno po: 1.125 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner