Realizace

Rekonstrukce malé koupelny

Malá koupelna v malém bytě | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum realizace:
2019

Mladý pár se odvážně pustil do kompletní rekonstrukce bytu a vzal to skutečně „z gruntu“. Oslovil zkušenou architektku, která vypracovala návrh a také pomohla s realizací celého interiéru - včetně malé koupelny a samostatného WC. Navrhnout malou koupelnu tak, aby se v ní cítili klienti komfortně, vyžaduje vždy důkladně promyslet její zařízení a pečlivě vybrat vybavení. Myslíme, že se to skvěle povedlo a koupelna je zároveň elegantní i plně funkční.

Do malé koupelny se vešlo vše potřebné včetně pračky a to díky pečlivě zvoleným zařizovacím předmětům. Výbornou volbou pro ty, kteří musí šetřit místem, ale nemohou se rozhodnout, jestli se budou raději sprchovat nebo se koupat ve vaně, je vanová zástěna. Zástěna Grape značky RAVAK se skládá ze tří pohyblivých dílů, které lze složit do vnitřního prostoru vany. Rozložená umožňuje komfortní sprchování bez mokré podlahy v koupelně. 

Do prostoru mezi vanou a zdí architektka navrhla závěsnou skříňku se zapuštěným umyvadlem a nad ním zrcadlovou skříňku. A protože v malém bytě není skříněk nikdy dost, další skříňka je zavěšena nad pračkou. V malé koupelně je dobré udržovat pořádek – vše se dá schovat za dvířka úložných prostor a venku lze nechat minimalisticky jen to nejnutnější. Toaleta je řešena jako samostatná.

Na podlahu koupelny architektka navrhla dlažbu v imitaci dřeva osvědčeného výrobce Atlas Concorde, přírodní materiál působí velmi příjemně a v kombinaci s teplými hnědými odstíny obkladů útulně. V kuchyni a v předsíni je obklad ve vzhledu patchworku Margres Concept.

Architektonický návrh: Nikola Pástorová, ARCHAMI

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


6 variant

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner