Realizace

Koupelna jako oáza relaxace

Koupelna jako oáza relaxace | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
10 m2
Datum realizace:
2020

Představujeme vám koupelnu, která je jako stvořená pro dokonalou relaxaci.  Klienti do ní chodí odpočívat, zapomenout na starosti všedních dnů a především se kochat výhledem do zahrady a to přímo z vany.  

Dominantu koupelny tvoří samostatně stojící vana Villeroy & Boch Theano – nádherná, prostorná a majestátní – skutečná královna prostoru. Je záměrně umístěna přímo naproti proskleným dveřím na terasu, aby se v ní dalo ležet v bublinkách, pozorovat přitom západ slunce a k tomu si dát sklenku vína. No není to opravdová romantika? K samostané vaně se pěkně hodí volně stojící vanová baterie s tyčovou ruční sprchou. Tato je značky AXOR Starck a je navržená předním designerem Philippem Starckem.

Je docela přirozené, že se nejdříve kocháte pohledem na vanu a sprchy, která je za ní, si všimnete až na druhý pohled. Jak je možné, že jste tak velkoryse řešený sprchový kout přehlédli, přestože zabírá celou zadní stěnu? Dokonale totiž splňuje pravidlo méně je více – skleněná sprchová  zástěna HÜPPE je bezrámová a tedy téměř neviditelná.

Dlažba a obklady jsou značky Margres  z kolekce Concept v imitaci vápence. V koupelně je použito několik odstínů barev, které spolu krásně ladí. Koupelna obložená vápencem působí světle, prostorně a čistě. Za zmínku určitě stojí také dvojumyvadlo se skříňkou od Villeroy & Boch Subway 2.0 a designový otopný žebřík P.M.H. Rosendal z broušeného nerezu. Aby byla koupelnová relaxace ničím nerušená, toaleta je umístěna v samostatné místnosti. Jedná se o luxusní WC s bidetovou sprškou Viclean-l100, které je, stejně jako umyvadlo se skříňkou Subway 2.0, od Villeroy & Boch.

TIP pro vás: V domě se nachází také vnitřní bazén se saunou. Prohlédněte si jej také.

Vůbec se nedivíme tomu, že také vy toužíte po podobné wellness koupelně. Jak ji vybudovat? Obraťte se na nás, o všechno se postaráme.

Projekt vznikl ve spolupráci s ateliérem Ing. arch. Pavla Jury. Foto: Jiří Ernest

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner