Realizace

Dlažba kolem bazénu ve vile

Dlažba kolem bazénu ve vile | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
40 m2
Datum realizace:
2020

Mít doma k dispozici vnitřní bazén je výhra. Je to příležitost ke každodennímu sportování, otužování a relaxaci. A pokud je možné využít v zimě i saunu a v létě si otevřít dveře dokořán na zahradu, pak už to nemá vůbec žádnou chybu, no uznejte sami!

Majitel tohoto bazénu ve vile v Brně má už stavbu za sebou a už si jen užívá všech výše jmenovaných benefitů. Ovšem vybudovat komfortní vnitřní bazén nikdy není tak úplně jednoduchá záležitost. V tomto případě jsme k bezproblémovému provozu bazénu svým dílem přispěli také my. Po pečlivé úvaze jsme vybrali společně s klientem a architektem velmi kvalitní velkoformátovou dlažbu značky Margres, je samozřejmostí, že protiskluzovou (R11). Dlažba se vzhledem betonu skvěle doplňuje minimalistické pojetí interiéru bazénu - strop z pohledového betonu a celoprosklenou stěnu otevřenou do zahrady. Součástí je také vestavěný sprchový kout který je řešen jako Walk-in bez sprchové zástěny, použitá sprchová baterie je značky Axor Starck

Jak už bylo řečeno, k bazénu náleží také domácí sauna včetně zázemí s malou příruční koupelnou. Koupelna je vybavená jednoduše a prakticky, ale vysoce komfortně – sprchový kout s vaničkou Hüppe, toaleta se bidetovou sprškou Viclean I-100 a umyvadlo se skříňkou Villeroy & Boch Subway 2.0. Termostatická podomítková baterie Keuco Ixmo je výjimečná tím, že jako jediná termostatická baterie umí dávat úplně studenou vodu. A to je zrovna u sauny docela užitečné, co říkáte?

Pokud máte možnost vybudovat si ve svém domě vnitřní bazén, určitě neváhejte. Co se týká dlažeb, obkladů a veškerého vybavení do koupelen – jsou tady pro vás naši zkušení odborní poradci. S důvěrou se na nás můžete obrátit.

TIP pro vás: V domě se nachází také krásná wellness koupelna. Prohlédněte si ji také.

Projekt vznikl ve spolupráci s ateliérem Ing. arch. Pavla Jury. Foto: Jiří Ernest

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner