Magazín

Typy sprchových baterií z hlediska umístění

Typy sprchových baterií z hlediska umístění

Užijte si sprchování naplno! A to nejen z pohledu hygieny, kdy na sebe necháte stékat blahodárný a očistný proud vody, ale také z hlediska designu - sprchové baterie tomu umí opravdu hodně pomoci! Jen je  potřeba se rozhodnout, jestli ve vašem sprchovém koutě preferujete nástěnné baterie nebo podomítkové, tedy schované ve zdi.

Nástěnné sprchové baterie

Nástěnné baterie do sprchového koutu jsou skvělým a především praktickým řešením. Ovládání máte jednoduše po ruce a i zavřené oči nejsou překážkou pro úpravu teploty nebo proudu vody. Sprchové nástěnné baterie můžete vybírat z několika designových stylů. Jste zastánci klasických kohoutků, kde je oddělená studená a teplá voda? Nebo máte rádi pohodlí ovládání pákové baterie

Podomítkové sprchové baterie

Sprchové podomítkové baterie nabízí luxus designového zážitku při sprchování, který neomrzí. Baterie a její podomítkové těleso je pěkně schováno pod obklady a na vás se ve sprše usmívá jen designové ovládání. Při výběru podomítkové baterie do sprchového koutu ale mějte na paměti, že tato instalace se musí rozhodnout ještě před realizací, abyste si ušetřili starosti. 

Krásné a designové kousky sprchových baterií nástěnných či podomítkových můžete oceňovat u značky FIMA, Axor nebo Hansgrohe. a stálou klasiku můžete vybírat u značek RAVAK nebo JIKAPřijďte si vybrat, naši specialisté v showroomech v PrazeBrně i Ostravě jsou připraveni podat vám detailní informace a pomohou vám vybrat to nejlepší pro vaši koupelnu.

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner