Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Užijte si nevšedního sprchování

Užijte si nevšedního sprchování

Rychlá sprcha. Právě sprchový kout je za poslední dobu v koupelnách opravdu velmi oblíbeným. Ať už kvůli úspoře prostoru v místnosti, nebo právě kvůli zrychlenému tempa života, kdy je každá minuta drahá. Ve sprše se totiž nemáme tolik čím zdržovat, a proto máme hygienu rychle za sebou… Nebo?

Luxusní sprchování

Sprchujte se stylově se značkou FIMA!

Sprchový kout není jen sprchová baterie, vaničkadveře nebo zástěna. Sprchový kout si můžete vytvořit tak, aby vás inspiroval, a aby každá minuta strávená v něm byla oázou klidu, pohodlí a jedinečného okamžiku. Pryč s obyčejnými bateriemi a nechte se inspirovat designovými a luxusními sprchovými systémy! Co třeba nenápadná stropní varianta systému, která vám nabídne padající kapky, jemnou mlhu nebo silné masážní proudy vody? A ještě si k tomu můžete vybrat barvu podsvícení podle nálady!

Nebo co třeba moderní vzhled jednotlivých sprchových hlav, které se nad vámi budou jen vznášet? A pokud dáváte přednost podomítkovým systémům, tak i zde si můžete najít to své - designové.

A designový sprchový systém Melograno od italské značky FIMA, který snoubí letitou kvalitu výroby baterií spolu s designéry věnujícími se netradičnímu osvětlení, to už je opravdu jen kapka na závěr...

Luxusní sprchování

Stiskněte, otočte, sprchujte se s GROHE!

Takhle jednoduše můžeme popsat používání sprchového systému GROHE Euphoria. Konkrétně novinka na trhu Euphoria SmartControl vám nabízí výběr, jestli chcete při sprchování použít ruční sprchu nebo sprchu hlavovou. A víte co? Můžete si pustit i obě najednou! U určitých druhů GROHE Euphoria si navíc můžete volit mezi funkcemi Jet, SmartRain nebo Rain a tak si uzpůsobit proud vody přesně podle sebe.

A když už jsme u toho vlastního výběru, tak si tento sprchový systém můžete opravdu podřídit stylu své koupelny. Nejenže máte na výběr povrchovou úpravu ve variantě chromu nebo elegantní měsíční bílé. Vy si navíc můžete i vybírat, jestli unikátní hlavice o průměru 310 mm nad vaší hlavou má být v kulaté nebo hranaté variantě. A stalo se vám někdy, že se tak vžijete do okamžiku skvělé a relaxační sprchy natolik, že se jen trochu přehmátnete a málem umíráte, jak jste se dotkli rozehřáté a vroucí baterie teplé vody? Tak to už nehrozí… S funkcí Cool touch se vám to už nikdy nestane. Ten totiž dbá o to, aby vřelost zůstala tam, kde má být

Luxusní sprchování

Inspirujte se unikátními sprchovými systémy a designovými tvary a typy. Nenechte se uchlácholit obyčejností sprchových koutů a nebojte se chtít něco jiného - unikátního!  Nechte si nechat poradit a vytvořme společně váš prostor jedinečných zážitků! Těšíme se na vás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Chci poradit s výběrem sprchového setu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner