Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Velkoformátová dlažba Brno

Velkoformátová dlažba v showroomu Keraservis Brno

Koupelnové studio Keraservis v Brně vám mimo jiné nabízí i velkoformátovou dlažbu. Ta se stala opravdu velkým hitem posledních let a není se čemu divit! Velkoformátová dlažba se může pyšnit mnoha superlativy. Vyzdvihněme jich alespoň pět nejdůležitějších.

1/ Jsou k nerozeznání od přírodních vzorů
Velkoformátové obklady se svým vzhledem skvěle vyrovnají pravým přírodním vzorům - imitace kamene nebo mramoru je téměř dokonalá, imitaci dřeva nerozeznáte od pravého. Imitace kovu nebo betonu bezproblémově nahradí svoji předlohu.

2/ Mají všestranné využití
Díky luxusnímu vzhledu překročily velkoformáty práh koupelen a směle nacházejí své uplatnění v dalších soukromých nebo i komerčních realizacích. Z interiéru pronikly také do exteriéru.

3/ Zaručí reprezentativní vzhled
Velkoformáty tvoří dominantní prvek interiéru. Jsou vhodné do místností, které mají působit reprezentativně. Jejich nepřehlédnutelný rozměr zaručuje, že vždy působí noblesně a atraktivně.

4/ Opticky zvětší místnost
Velkoformáty se překvapivě hodí i do menších místností, které díky svému rozměru sjednotí a působí více uceleně a prostorně, než při použití menších formátů.

5/ Snadno se udržují
Velké a prostorné kachle dlažby umožňují výrazně snížit množství spár a tím pádem i snižují riziko výskytu nežádoucích bakterií a plísní. Díky tomu se velkoformátová dlažba zároveň snadněji udržuje a uklízí běžnými čisticími prostředky.

V našem brněnském showroomu vám poradíme, který typ velkoformátové dlažby vybrat. Samozřejmostí je i konzultace s realizačním servisem a následná realizace. Pokud vás velkoformátová dlažba zaujala a chcete se dozvědět více, podívejte se, co nabízí značky Margres, Saime nebo Atlas Concorde a jejich kolekci XL.

Přijďte se inspirovat a vybrat si vhodnou velkoformátovou dlažbu na  brněnský showroom. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner