Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Velkoformátová dlažba Praha

Velkoformátová dlažba prodejna Keraservis strava

Majestátní a elegantní velkoformátová dlažba na vás čeká i v našem koupelnovém studiu v Praze. Odborníci z Keraservis vám rádi předají všechny důležité informace a podklady, které jsou pro realizaci velkoformátové dlažby potřeba. Když se ale na chvíli pozastavíme nad samotnými vlastnostmi této dlažby, tak určitě stojí za zmínku efekt zvětšování prostor, který vám velkoformátová dlažba nabízí.
Ucelený a téměř spárami nerušený vzhled dlažbu a potažmo celou místnost opticky zvětšuje. Je to dáno rozměrnými kusy kachlí, které na sebe zvolna navazují. Díky tomu vzniká určitý optický klam prodloužení a celá místnost se tak může pyšnit elegantními liniemi.

Velkou výhodou velkoformátové dlažby je i možnost jejího využití na stěny ve formě obkladů. Tím dosáhnete sjednocení stylu.
Pokud vás velkoformátové dlažby zaujaly, zaměřte se například na značku Margres, Saime nebo na značku Atlas Concorde s kolekcí XL. Mějte ale na paměti, že poklad velkoformátové dlažby je opravdu nejlepší svěřit odborníkům. Velká plocha si vyžaduje precizní práci a kvalitní stavební chemii - inspirovat se můžete naší realizací.

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner