Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Unikátní velkoformátové keramické dlažby a obklady Laminam

Unikátní velkoformátové keramické dlažby a obklady Laminam

Jsou vaše představy o podobě interiéru, který chcete vytvořit, tak odvážné, že se zdá těžké je zrealizovat? S keramickými dlažbami a obklady Laminam to bude snadnější, než si myslíte. Laminam je zkrátka jiný. V čem je jedinečný? 

Laminam je propracovaný keramický materiál vhodný k pokrytí jakéhokoli druhu povrchu, tedy horizontálního i vertikálního. Jedná se o velkoformátové obklady a dlažby v rozměru od 1000 × 3000 mm až po 1620 x 3240 mm, jejichž tloušťka se pohybuje od neuvěřitelných ultratenkých 3 mm až do 20 mm. Laminam přináší úplně nové pojetí v oblasti architektury a bytového designu. To, co se zdálo dosud nereálné, je nyní dostupné a možné. Laminam umožňuje flexibilní řešení pro všechny architektonické projekty.  

Laminam

Různé typy povrchů keramiky Laminam je možné krásně kombinovat. Pomáhá tak vytvářet interiérový design, který výstižně vyjadřuje individualitu lidí se v něm pohybujících. Přináší do našich interiérů skvělé možnosti, jak proměnit vlastní představivost ve skutečnost. Laminam je krásný na pohled, bezchybný při užívání a také vstřícný k životnímu prostředí. Otevírá architektům, designérům a vůbec každému, kdo chce formovat svůj vlastní prostor, široké možnosti využití. Nabízí kreativní kombinace různých texturovaných efektů a barevných odstínů, nebo třeba použití stejných povrchových úprav v různých tloušťkách a velikostech. Jediným limitem je představivost.

Laminam

S tak širokou škálou produktů, které jsou k dispozici v různých velikostech a tloušťkách, si každý najde ten správný pro zamýšlené použití. V interiéru se Laminam používá klasickým způsobem ve formě dlažby a obkladů, ale je ideálním super hygienickým materiálem také pro kuchyňské desky a ostrůvky, desky pod umyvadlo do koupelny, individuálně řešený nábytek, stoly nebo i krby. Ve venkovním prostoru se Laminam používá především na obklady fasád, kterým propůjčuje jedinečnou a neopakovatelnou identitu.

Laminam

Řada originálních barev a povrchových efektů dlažeb a obkladů Laminam umožňuje dosažení ideální rovnováhy a harmonie v prostoru. Přijďte se přesvědčit a vybrat si to pravé pro váš projekt, ať už pro bydlení, nebo komerční. V našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě jsme připraveni vám s výběrem fundovaně poradit. 

Mám zájem o více informací o dlažbě Laminam


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner