Beton 2.0 ve vaší koupelně+
AlcaPLAST zazářil s tlačítky NIGHT LIGHT+
Vodovodní baterie FIMA Carlo Frattini-
GROHE Truck Tour 2018+
Soutěžte s Geberitem!+
Inspirujte se malými koupelnami+
Roberto Cavalli se inspiroval hlubinami moře i srstí jaguára+
Nový bidet se vejde i do malé koupelny+
3D obklady: unikátní sochařské dílo pro vaše stěny+
Otevírací doba v době vánočních svátků+
Nové série Atlas Concorde pro rok 2018+
Exploze barev v elegantním provedení+
Pozvánka na konferenci Moderní schodiště 2017+
Jaký byl FOR ARCH 2017+
Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH 2017+
No Name na Kaštanové - Keraservis jako hlavní partner+
Topná tělesa ISAN s originálním designem+
Novinky Atlas Concorde k vidění v Brně+
Luxusní bydlení ve Slavkově u Brna+
Komfortní sprchování se značkou Tres+
Plánujete rekonstrukci koupelny?+
Jsme partnerem Šekové knížky HELUZ+
Atlas Concorde představil novinky pro rok 2017+
Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH+
Ravak MATRIX spojuje eleganci a praktičnost+
TECElux Mini nepřehlédnete +
Každá pátá ZDARMA+
Katalog luxfer 2016+
Slavíme s RAVAKem 25. narozeniny+
Katalog Keraservis 2016+
Velkoformátové dlažby Marvel XL+
Atlas Concorde 3D WALL DESIGN+
Venkovní sprchy JEE-O soho+
Villeroy & Boch DIRECT FLUSH+
Atlas Concorde Etic Pro+
Villeroy & Boch VICLEAN+

Vodovodní baterie FIMA Carlo Frattini

Vodovodní baterie FIMA Carlo Frattini

Představujeme vám novinku v našem sortimentu - luxusní italské vodovodní baterie, které nejenže doplní vaši koupelnu jedinečným skvostným prvkem, ale zároveň díky jejich speciální technologii šetření vody pečujete o ekosystém Země.

 

Italská tradice

Společnost FIMA svou historii začala psát již před polovinou století a po celou dobu své existence se snaží jít ruku v ruce vybavení koupelen s interiérovým designem. Nutno říci, že se od svých letitých standardů neodvracejí a jejich výrobky, které spatří světlo světa jsou vždy kvalitní a zároveň má každý z nich svůj příběh.

Jméno FIMA je zkratkou začátečních písmech italských slov, kterými jsou tématicky vodovodní baterie a příslušenství, pro nás možná ne natolik zřejmé, ale Carlo Frattini nese své jméno po autorovi konceptu. Jeho cílevědomost a smysl pro detail je cítit z každého výrobku.

FIMA vodovodní baterie 

 

Green. Quality. Design.

Fillozofii firmy reflektují jejich tři hlavní hodnoty, kterými jsou Green, Quality a Design. Neboli ekologické aspekty, kterých si lze povšimnout na výrobcích, ale i v budovách firmy. Kvalita, která je nedílnou hodnotou každé profesionální firmy zabývající se vybavením koupelen. A design - ten je jasně čitelný v každém produktu firmy FIMA, výrobky jsou tedy nejen kvalitní a ekologické, ale taky mají svou duši. Kouzlo, kterým dokáží očarovat kohokoli.

Společnost si je vědoma aktuálních trendů, ale i problémů. Proto svou novou továrnu, která byla postavena roku 2011 nechala energeticky napájet fotovoltaickými panely. Do budoucna chtějí svou novou produkční budovu postavit v rámci nulových emisí.

Kohoutky jsou opatřeny mechanismem, který umožňuje šetřit vodu. Máte tedy na výběr, jestli budete používat pouze 50 % vody nebo potřebujete 100% průtok, a to pouhým dvojitým mechanismem zapínání kohoutku. Do poloviny šetříte vodu, na plno máte maximum průtoku, který je 9l/minutu. I na šetření teplé vody firma FIMA Carlo Frattini přišla s inovačním mechanismem. Centrální poloha určuje studenou vodu, nikoli vlažnou. Takovým způsobem se firma rozhodla šetřit energie za každého z nás.

FIMA vodovodní baterie 

Jak jde vidět, právě ekologický aspekt výrobků a celého výrobního procesu je přidanou hodnotou, která jen podporuje eleganci a estetičnost a dotváří tak celek, který je funkční, elegantní a zároveň i ekologický.

 

Sprchová hlavice Melograno

FIMA se snaží neustále rozvíjet a hledat nové cesty, které by přinesly jedinečný a dechberoucí design. Proto si své partnery velmi důkladně vybírá.

Velmi komplexní a do hloubky sahající výzkum v oblasti technologie a kreativity předcházel spolupráci s firmou zabývající se osvětlením, Melogranoblu. Následnou spoluprací vznikla elegantní a charizmatická sprchová hlavice Melograno. Kombinací saténového a metalického povrchu vzniká dojem, že se kapky vody vznášejí. Sprchování je tak díky této sprchové hlavici úžasným zážitkem.

 Sprchová hlavice FIMA Melograno

Výrobky společnosti FIMA Carlo Frattini si můžete prohlédnout na našich showroomech a nechat se okouzlit jejich sofistikovaným designem, který se snoubí s praktičností a ekologickými hodnotami.

 

loading
Předchozí Další Zavřít