Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny se saunou

Návrh koupelny se saunou. Keraservis.
Keraservis TEAM Praha
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM Praha
Datum návrhu:
2021

Domácí sauna představuje pro milovníky saunování velké pohodlí a šanci na pravidelné zvyšování vlastní imunity. Kam ji ale ve vlastním domě umístit? To je vždy velké dilema. Naši klienti si přáli mít ji co nejvíce po ruce. Vestavěli jsme ji tedy přímo do koupelny.

Největší výhodou umístění sauny v koupelně je, že máte prakticky vše v jedné místnosti. Saunou rozpálené tělo zchladíte rovnou pod studenou sprchou nebo ve vaně napuštěné ledovou vodou. A pokud máte v koupelně dost místa jako naši klienti a vejde se vám tam ještě i malé posezení, je to značka ideál.

Sauna v naší koupelně je řešena jako otevřená, celá jedna stěna je prosklená. Kombinace přírodního dřeva, ze kterého je interiér sauny vybudován, krásně koresponduje s dlažbou a obklady ve vzhledu betonové stěrky. Jedná se o keramiku Atlas Concorde Boost ve třech barevných odstínechtmavší odstín Tarmac na podlaze a také na stěně sprchového koutu, světlý a teplý odstín White dominuje na stěnách a je doplněn malou plochou studenějšího odstínu Grey.

Sauna

V prostoru koupelny najdete prakticky uspořádané vše, co pro pohodlné saunování včetně odpočinku potřebujete. Hned vedle sauny je umístěn sprchový kout Walk-In se zástěnou Duscholux Air, na protější straně relaxační křesílka a luxusní volně stojící vanu. Toaleta je šikovně ukryta za předělovou zástěnou. A ještě dvě kulatá umyvadla Scarabeo na skříňce a pořádný kus odkládací plochy u prostorného zrcadla - to po sauně jistě oceníte.

Tip pro vás: Do sprchy, kterou využíváte po saunování, doporučujeme termostatickou podomítkovou baterii Keuco Ixmo, která jako jediná termostatická baterie umí dávat úplně studenou vodu. A to je u sprchování po sauně docela užitečná funkce, co říkáte?

Vůbec se nedivíme tomu, že také vy toužíte po podobné koupelně se saunou. Jak ji vybudovat? Přijďte si pro inspiraci. Obraťte se na nás, rádi vám připravíme 3D návrh a poradíme také s realizací.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner