Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh moderní koupelny se svěží zelení

Návrh moderní koupelny se svěží zelení | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
10 m2
Datum návrhu:
2021

Zařizujete novou koupelnu, chcete ji mít moderní, nadčasovou a přitom v přírodním duchu? Ano, víme, módní směry se mění tak rychle, že snad ani není možné se v nich zorientovat. Inspirujte se u nás, jak si ji vybavit podle posledních trendů a současně aby byla IN i po letech.

Koupelna jako celek je vyladěna do jemných béžových barev přírodního kamene a písku, na podlaze najdeme dlažbu Atlas Concorde Aix Blanc a stěny jsou obloženy Atlas Concorde Ewall suede v kombinaci s Mark white. Matná černá barva ve formě vodovodních baterií FIMA Spillo Up se světlou barvou obkladů a dlažeb pěkně kontrastuje. Ostatně doplňková černá barva je zde použitá vícekrát, ale stále v decentním množství – v korpusu skříněk, stolečku, otopném žebříku Terma a trochu odvážně i na koberečcích.

Co se týká sanitární keramiky, tedy umyvadel na desku a samostatně stojící vany, architektka zde klade důraz na pevnou linii a jednoduchost. Jejich tvary jsou přísně geometrické – kruh a ovál se zde opakuje také v dalších zařizovacích předmětech, dekoracích a zrcadlech. Toaleta a bidet jsou umístěny za předělovou stěnou, aby nebyly přímo od vstupu vidět. Nad toaletou je vybudovaná nasvícená nika, která rozbíjí strohost „oné místnůstky“. Sprchový kout tvoří bezrámová pevná sprchová zástěna typu Walk-in Duscholux Air.

Celou příjemně světlou atmosféru koupelny doplňuje svěží živá zeleň.  A nejedná se jen o klasické květináče. Životadárnou energii do koupelny vnáší stěna porostlá rostlinami. Takzvaná vertikální kaskádová zahrada je jedinečný systém živých rostlin vysazených ve speciálních nástěnných truhlících, které se samy postarají také o zálivku.

Tato koupelna bude moderní i po letech, co říkáte? S radostí vám navrhneme podobnou.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner