Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s vanou a sprchovým koutem

Sprchová zástěna Walk-In a vana v koupelně. Keraservis
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2020

Umístit v koupelně vanu i sprchový kout je ideální stav. A pokud máte metrů čtverečních dostatek, není co řešit. To v mini koupelně už je potřeba se rozhodnout, jestli preferujete vanu nebo sprchový kout. Ale pokud vaše koupelna není ani malá ani velká, prostě „něco mezi“? A chcete ji mít pohodlnou, praktickou a ještě elegantní, to už vyžaduje chytré řešení. Jedno pro vás máme.

Jak se nám povedlo umístit do cca 9 metrů čtverečních volně stojící vanu, sprchový kout a ještě dvě umyvadla na skříňce a koupelna nevypadá přeplácaně ani stísněně?  Naopak, působí vzdušně a esteticky! Do karet nám samozřejmě hraje celoprosklená stěna vedoucí na terasu, která místnost krásně prosvětluje a otevírá. Ale nejdůležitějším prvkem je zde sprchový kout řešený jako Walk-In. Tvoří jej bezrámová sprchová zástěna, která působí na první pohled takřka neviditelně. Můžeme si klidně dovolit vedle něj postavit volně stojící vanu a vypadá to skvěle.

Velkou roli zde hraje výběr povrchu a barevnosti keramické dlažby a obkladů. Bytová architektka zvolila kombinaci keramiky v imitaci betonu a dřeva a světlounké betonové stěrky. Dřevo a beton vedle sebe působí minimalisticky a přesto útulně. Jednoduchý vzhled koupelny nezatěžuje žádný zbytečný nábytek, architektka navrhla dřevěné dřevěné police, které působí vzdušně. A jako bonus najdete na stěně koupelny malé umělecké dílo – designový radiátor Terma HEX.

Jak se vám líbí návrh této originální koupelny? S radostí vám navrhneme podobnou. Kontaktujte nás v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner