Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Designové 3D obklady do koupelny

Designové 3D obklady do koupelny

Tradiční italská značka Atlas Concorde vždy byla průkopníkem v oblasti keramických obkladů. Mezi prvními přišla před lety na světový trh s novinkou – obklady neměly rovný povrch, jako dosud, ale plastický! A koupelny rázem získaly díky 3D obkladům další nové dimenze. Své výjimečné postavení si Atlas Concorde stále drží. Téměř v každé nové kolekci se objeví i 3D řada.

Zpočátku 3D obkladům vévodila především bílá barva. Není pochyb, že bílá koupelnám skutečně sluší a 3D dekory do ní vnáší život, pohyb a prostor navíc. Je to neutrální barva, nic se s ní nedá zkazit a je nadčasová. Ale proč zůstávat jen u bílé? K dispozici je celá pestrá škála barev, se kterou je možné se opravdu vyřádit. A pokud chcete být opravdu IN, zvolte některý z odstínů modré, barvy roku 2020. A jaká modrá do koupelny je ta pravá? Je to Lost at Sea, tedy ne jedna barva, ale různé odstíny modré, které můžete na pobřeží vidět.

Vybrat si můžete z lesklé nebo i matné varianty, záleží na tom, jakou dlažbu a sanitu si k tomu zvolíte. Vybírat si můžete také z různých motivů, které vycházení hlavně z přírody. Návrháři se často inspirují venku v přírodě, a tak vznikají unikátní dekory organických tvarů (mořské vlny, písečné duny, navátý sníh). Organické tvary působí spíše uklidňujícím dojmem. Neméně zajímavé jsou geometrické tvary s pravidelnou strukturou, ty naopak koupelně dodávají ten správný říz.

Rozehrajte ve své koupelně podmanivou hru světel a stínů. Vytvořte si své malé sochařské dílo. Ale nejdříve si přijďte 3D obklady prohlédnout, a hlavně vlastnoručně osahat do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vás a pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo pochybnosti, rádi vám poradíme.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner