Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Atlas Concorde Factor: Extrémně odolné, designově perfektní. Obklady a dlažba v imitaci betonu si vás omotají kolem prstu

Atlas Concorde Factor | Keraservis

Technicky dokonalé, esteticky neodolatelné, takové jsou obklady a dlažba Factor od Atlas Concorde. Nová série italského výrobce prémiové keramiky vznikla spojením imitace betonu a omítky a do interiérového designu přináší elegantní i pastelové odstíny a jemné textury ve velkých formátech. Jak se vám líbí?

Elegantní velkoformátové obklady pro moderní interiér

Industriální přísnost stále oblíbenějšího betonu zjemněná expresivitou a nedokonalostí ručně zpracované omítky vstupuje na trh keramických obkladů a dlažeb se sérií Atlas Concorde Factor

Velkoformátové kachle v rozměru 60x120 cm se nabízí ve čtyřech neutrálních a elegantních odstínech (bílém Snow, světle hnědém Desert, světle šedém Cloud a středně šedém Volcano) a čtyřech odstínech pastelových („béžovém“ Pastel Snow, modrozeleném Pastel Sky, zeleném Pastel Forest a oranžovém Pastel Blossom): první z nich se v interiéru jednoduše ladí, druhé do něho dokáží vnést svěží a trendy barvy. 

Neutrální odstíny je navíc možné oživit dekorem Stripes s jemnou texturou oxidovaného plechu, pastelové barvy pak nepřehlédnutelným dekorem Brick Glossy s podlouhlými obdélníky v lesklém finiši a kovovými listelami (dekorativními profily) v rozměru 1x60 a 60x60 cm.

Atlas Concorde Factor | Keraservis

Barvy do koupelny patří. Těmi pro rok 2023 jsou Viva Magenta a Wild Wonder. Inspirujte se.

Univerzální použití, 5hvězdičkový výkon

Zatímco barvy a dekory dělají z Atlas Concorde Factor designově univerzální a snadno kombinovatelný prvek, jejich mimořádné technické vlastnosti umožňují použití v celé řadě prostor včetně těch venkovních. Právě v exteriéru (ale nejen tam) se výborně uplatní dlaždice Grip ve formátu 60x60 cm a zvýšené tloušťce 20 mm, která z nich spolu s protiskluzovým povrchem dělá skvělého kandidáta pro položení na terase nebo kolem bazénu. 

Díky inovativnímu povrchu Sensitech Atlas Concorde vám to v koupelně už nikdy neuklouzne. 

Ve všech úpravách se jedná o kachli velmi pevnou, odolnou a trvanlivou, se kterou vedle rozhodně nešlápnete ani tehdy, jde-li vám hlavně o jednoduchou údržbu a čištění.

Atlas Concorde Factor | Keraservis

Nebojte se kombinací, Factor k nim přímo vybízí

Obklady a dlažba Factor jsou rektifikované (tedy zabroušené a vyžadující minimum spár) a nádherně vypadají v koupelně, kuchyni, ale i obytných prostorách. Všude tam je možné kombinovat nejen jednotlivé odstíny a dekory, ale sáhnout se nemusíte obávat ani mimo sérii, třeba po dalších dlaždicích v imitaci betonu jako Boost, Boost Natural, Boost Pro nebo Dwell.

Industriální cementová kolekce Boost vám zamotá hlavu. Takto krásně vypadá v pánské koupelně.

Obklady a dlažba Atlas Concorde Factor jsou spojením technické a estetické dokonalosti. Nejste-li si jistí, jestli se hodí i do vaší koupelny, přijďte si je prohlédnout na vlastní oči do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Factor. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner