Realizace

Jaká je pánská koupelna s betonovou dlažbou Atlas Concorde Boost? Dokonalá.

Inspirace pro pánskou koupelnu s betonovou dlažbou v Keraservis Ostrava
Mgr. Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum realizace:
2021

Víte, jaká je dokonalá koupelna z pohledu muže? Při hledání odpovědi máme jednu jedinou jistotu. Každý má na parametry ideální koupelny trochu jiný názor. Udělali jsme si tedy mezi zástupci silného pohlaví malý průzkum a podle jeho výsledků jsme navrhli ideální koupelnu. Pánové, posuďte sami, jestli má vše právě podle vašich představ.

Podle naší mini ankety muži preferují jednoduchý design koupelny, ale vyžadují precizní detaily. Dále je pro ně důležitá perfektní funkčnost, mají rádi různé technické vychytávky. Uvítali by také napojení na systém chytré domácnosti Smart Home. Preferují spíše chladnější barvy, často se jim líbí černá a šedá. Většinou mají rádi pořádek, ale neradi uklízí. Pro kvalitní holení vyžadují dobré osvětlení a velké zrcadlo. Tolik náš malý průzkum. Pojďme rovnou do koupelny.

Dlažby a obklady v naší pánské koupelně jsme vybrali z kolekce Atlas Concorde Boost ve vzhledu betonové stěrky a velkoformátové velikosti. Krásně se spolu doplňují dva různé odstíny šedé, tedy betonový povrch Atlas Concorde Boost Grey a Atlas Concorde Boost Tarmac, za toaletou a bidetem pak zaujme geometrická mozaika Atlas Concorde Boost Smoke Mosaico

Dvojumyvadlo v pánské koupelně

Každého příchozího na první pohled zaujmou černé detaily, především designový otopný žebřík TERMA v hexagonálním tvaru nebo umyvadlová a sprchová baterie značky Tres, jejich subtilní minimalistické tvary přesně padnou do jednoduché pánské koupelny. Dostatečně chlapská je i rozměrná hlavová sprcha TRES. 

Při holení je důležité nejen pořádně velké zrcadlo do koupelny, ale také prostorné dvojumyvadlo, my jsme zvolili umyvadlo osazené do černé skříňky Villeroy & Boch Finion. Co se týká toalety a bidetu, u osvědčené švýcarské značky Villeroy & Boch rádi zůstaneme, je bezkonkurenční svým designem, technickým provedením i funkcemi. Do pánské koupelny můžeme jedině doporučit.

Tuto pánskou koupelnu si můžete osobně prohlédnout v našem ostravském showroomu. Přijďte si pro inspiraci, rádi vám ji předvedeme a připravíme pro vás 3D návrh podobné koupelny. Těšíme se na vaši návštěvu na adrese Krmelínská 780/2 v Ostravě - Hrabové.

Pánská koupelna mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


3 varianty

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner