Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Dlažba do kuchyně

Dlažba do kuchyně
747 výsledků
747 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Výběru keramické dlažby do kuchyně bychom měli věnovat velkou pozornost, vždyť podlaha v kuchyni patří mezi nejvíce frekventovaná a také zatěžovaná místa v domě či v bytě. Je ověřeno, že keramická dlažba patří mezi nejvhodnější podlahové krytiny do kuchyně - snadno se snadno udržuje, vydrží vysokou zátěž a nevadí jí zvýšená vlhkost. 

Do kuchyně je vhodné zvolit dlažbu protiskluznou, s nízkou nasákavostí a z hlediska dobré údržby také s hladším povrchem. Vzhledem k velkému provozu se jeví praktičtější než malé formáty spíše velkoformátová dlažba - její výhodou je minimum spár, což je důležité z praktického a hygienického hlediska. 

Nabídka barev, vzorů a dekorů je skutečně pestrá. Můžete sáhnout po neutrálních nadčasových barvách, pestrých trendy barvách nebo třeba přírodních tónech. V kurzu jsou dlažby v imitaci přírodních materiálů, které jsou od svých skutečných předloh téměř k nerozeznání. Podlahy vypadají skutečně jako dřevěné nebo vydlážděné mramorem či kamenem - nemají "neduhy" skutečných přírodních materiálů, ale výborné vlastnosti keramických povrchů.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner