Novinka

Dlažba v imitaci kamene Atlas Concorde Dolmen Pro

Atlas Concorde Dolmen Pro | Keraservis

Vzpomenete si na ten téměř zapomenutý slastný pocit, když v letních večerech chodíte bosýma nohama po kamenech vyhřátých od sluníčka? Přesně tak se budete cítit s podlahou Dolmen Pro ve vašem obývacím pokoji. A to určitě stojí za to.

Atlas Concorde má v současnosti ve svém portfoliu celkem 10 kolekcí obkladů a dlažeb se vzhledem přírodního kamene. Není divu, kamenné dlažby jsou velmi oblíbené, úspěšné a neustále trendy. Každý z nás ve skrytu duše touží po kousku přírody ve svém bytě. To nám může splnit nejnovější kolekce s názvem Dolmen Pro s povrchem inspirovaným dnes už téměř ikonickým kamenem – porfyrem z oblasti Alto Adige z italského Trentina.

Dolmen pro


V přírodě je pro porfyr, kámen vulkanického původu, typická zrnitost a krásné zbarvení. Série Dolmen Pro nabízí čtyři barevné varianty. Barevnost vždy určuje jemné zrnité tělo, ve kterém jsou patrné světlejší krystaly, oblázky, žíly a žilky. Struktura přírodního kamene je v této sérii vykreslena skutečně velmi věrně, ostatně jako ve všech kolekcích, které designeři Atlas Concorde navrhli v imitacích přírodních materiálů.

Dlažby Dolmen Pro vynikají svými estetickými i užitnými vlastnostmi a dají se velmi dobře použít jak v interiérech, tak i v exteriérech. Pokud se uvnitř i venku použije stejný typ dlažby, vnitřní prostory se přirozeně propojují do vnějších – terasa se stává prodlouženou částí obývacího pokoje a pokud je k dispozici zahrada, může se stát součástí obytného prostoru. Architektura a příroda se tak prolínají a vytvářejí jeden celek.

Dolmen pro


Dlažba Dolmen Pro je jako předurčená pro použití v exteriéru, dalo by se říci, že je ideálním povrchem pro venkovní projekty. Povrch dlažby je přirozeně zdrsnělý, s prohlubněmi a výstupky, přesně dle svého přírodního vzoru. Na této dlažbě není možné  uklouznout, má protiskluznou úpravu a samozřejmě odolá i mrazu. Lze ji směle použít nejen na terasy, balkony, zahradní chodníky, ale také na přístupové cesty, veřejné chodníky a náměstí.

Je nasnadě, že dlažbu v imitaci kamene s úspěchem použijeme venku, na terasách, kolem bazénu, na chodníčcích. Ale co v interiéru? Možná namítnete, že v obývacím pokoji by mohla působit chladně, dokonce by mohla být studená. Toho se určitě bát nemusíte. A pokud máte rádi doma hodně teplo, nechte si nainstalovat podlahové topení. Keramická dlažba je díky své vysoké tepelné vodivosti nejvhodnější krytinou pro podlahové vytápění.


Výroba série DOLMEN PRO byla bohužel ukončená. Prohlédněte si však můžete aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb v imitaci kamene najdete například v kolekci AIXBRAVE nebo KLIF

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner