Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Zahradní dlažba

Zahradní dlažba
74 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Zahradní dlažba vám pomůže vytvořit celkový první dojem z pozemku, proto je důležité volbu dlažby na zahradu neuspěchat a výběru se věnovat.
Samozřejmě musíte dbát na aspekty jako jsou vzhled a celkový design, povrchová struktura nebo vzor, nesmíte však zapomínat ani na další rozhodující věci, jako jsou životnost dlažby a její údržba. Posledním důležitým aspektem je i náročnost pokládky venkovní dlažby. Asi nejvíce odolná je dlažba kamenná, která se vkládá do betonu. Je však na druhou stranu velice náročná na pokládku. Nejvíce oblíbená je však stále klasická betonová dlažba. Na příjezdových cestách se stále hojně vyskytuje velice lehce a rychle pokladatelná dlažba zámková. Můžete použít i takzvanou dlažbu skladebnou, která může být vyrobena i v povedených designových imitacích dřeva nebo kamene. Betonová dlažba je poměrně jednoduchá na údržbu a máte na výběr z množství tvarových, barevných a typových variací.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner