Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Elegantní koupelnové baterie Fima Spillo Tech a Spillo Up

Elegantní koupelnové baterie Fima Spillo Tech a Spillo Up

Koupelnové baterie Spillo Tech a Spillo Up z dílny Fima Carlo Frattini vás překvapí svou propracovaností, originalitou, smyslem pro dokonalý detail a širokou škálou finišů. Pokud hledáte designový šperk do vaší dokonalé koupelny, jste tady správně.

SPILLO TECH

Spillo

Vodovodní baterie Spillo Tech se vyznačují ryze současným a metropolitním vzhledem. Jejich minimalistické tvary se velmi brzy po uvedení na trh staly ikonickými a to především díky třem různým trojrozměrným dekoračním prvkům, které jsou pro ně typické. 

Křížkovaný (X) – elegantní a luxusní fazetovaný povrch, inspirovaný strukturou diamantu, vynikající do sofistikovaných koupelen
Vertikální (V) – povrch charakteristický geometrickou přísností polygonu s 19 plochami
Vroubkovaný (G) – mikrodiamantový efekt se silně industriálním podtextem

SPILLO UP

Spillo

Pro koupelnové baterie Spillo Up jsou typické tenké obrysy a štíhlé tvary, které jen tak nevyjdou z módy. Lineární tvar baterie doslova kopíruje přirozený proud vody a zjednodušuje tím její průtok. Umyvadlové baterie jsou dostupné ve dvou verzích – trubice o průměru 45 mm nebo její štíhlejší verze XS o průměru 35 mm.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA BATERIÍ

Exkluzivitu obou kolekcí koupelnových baterií Spillo italského výrobce Fima Carlo Frattini podtrhuje široký výběr galvanických povrchových úprav. K dispozici jsou baterie v těchto typech povrchů – chrom, černý chrom, kartáčovaný nikl, kartáčovaný černý chrom, zlato, kartáčované zlato, bílý a černý mat. Pokud bychom vzali v úvahu všechny možnosti kombinací povrchů, dekoračních prvků, velikostí baterií, a začali počítat, pravděpodobně bychom dospěli k závratným číslům. Určitě je z čeho vybírat a přizpůsobit vzhled baterie téměř jakémukoliv stylu vybavení luxusní koupelny

Spillo

Proč si pořídit baterie Fima Spillo? Znáte nějaké jiné designové, perfektně funkční a úsporné baterie, na které dostanete 30% slevu a navíc sedmiletou záruku? Neznáte? My vám je rádi nabídneme, představíme a předvedeme. Přijměte, prosím, pozvání do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi se vám budeme věnovat.

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner