Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Fima Fit

Koupelnové baterie z kolekce Fit od italského výrobce Fima Carlo Frattini můžeme bez nadsázky a přehánění pasovat na designové koupelnové šperky. Kolekce Fit je striktně minimalistická - vodovodní baterie mají široké možnosti výběru barev a materiálů povrchu baterií. Umožňuje to individuální pojetí vybavení koupelny v souladu s architektonickým záměrem.

Tvar koupelnových baterií kolekce Fit harmonicky kombinuje hranaté a kulaté siluety. Jsou pro ně typické esenciálně čisté linie, podpořené plochými povrchy matné černé barvy, leštěného chromu nebo matné bílé barvy. Baterie působí velmi elegantně a současně energicky.

Kolekce Fit je k dispozici v širokém výběru verzí, které uspokojí velikou škálu potřeb, včetně umyvadlové baterie tří různých výšek, 6 verzí nástěnných umyvadlových baterií, sprchové a vanové baterie. Montáž ulehčuje celá řada FIMA BOXES, speciálních podomítkových elementů od Fima Carlo Frattini.

Pro tuto kolekci, stejně jako pro všechny ostatní kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou GreenQuality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let. V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %.

21 výsledků
21 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner